Odtwórz Zwiastun nr 1 2:26
Film

I Love You, Man

2009 1 godz. 44 min.
6,4 27 448
ocen
6,4 10 27448
5 688
chce zobaczyć
6,8 5
ocen krytyków
{"rate":6.8,"count":5}
{"id":"467340","linkUrl":"/film/Stary%2C+kocham+ci%C4%99-2009-467340","alt":"Stary, kocham cię","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/73/40/467340/7275723.2.jpg"}
Szukający przyjaciela sympatyczny agent nieruchomości poznaje niepokornego i wyluzowanego Sydneya.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Stary, kocham cię
Stary, kocham cię (2009) Zwiastun nr 1 2:26
Stary, kocham cię | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2009 | Film Bohaterem filmu jest dobrze prosperujący sprzedawca nieruchomości, Peter Klaven ([person=4718]Paul Rudd[/person]). Facet ma wszystko czego pragnął, a teraz żeni się z kobietą swoich marzeń ([person=106906]Rashida Jones[/person]). Okazuje się, że pomimo tego, Peter ma pewien problem - brak najlepszego przyjaciela. Taka postać byłaby bardzo przydatna, zwłaszcza że Peter potrzebuje drużby. Rozpoczyna się seria bardzo dziwnych męskich randek, w trakcie których dochodzi do ekstremalnych sytuacji. W trakcie jednej z nich Peter poznaje Sydneya ([person=56260]Jason Segel[/person]), który jest dość specyficznym człowiekiem. Z czasem ich przyjaźń zaczyna się umacniać, na czym cierpi związek Petera.

Bohaterem filmu jest dobrze prosperujący sprzedawca nieruchomości, Peter Klaven (Paul Rudd). Facet ma wszystko czego pragnął, a teraz żeni się z kobietą swoich marzeń (Rashida Jones). Okazuje się, że pomimo tego, Peter ma pewien problem - brak najlepszego przyjaciela. Taka postać byłaby bardzo przydatna, zwłaszcza że Peter potrzebujeBohaterem filmu jest dobrze prosperujący sprzedawca nieruchomości, Peter Klaven (Paul Rudd). Facet ma wszystko czego pragnął, a teraz żeni się z kobietą swoich marzeń (Rashida Jones). Okazuje się, że pomimo tego, Peter ma pewien problem - brak najlepszego przyjaciela. Taka postać byłaby bardzo przydatna, zwłaszcza że Peter potrzebuje drużby. Rozpoczyna się seria bardzo dziwnych męskich randek, w trakcie których dochodzi do ekstremalnych sytuacji. W trakcie jednej z nich Peter poznaje Sydneya (Jason Segel), który jest dość specyficznym człowiekiem. Z czasem ich przyjaźń zaczyna się umacniać, na czym cierpi związek Petera.

boxoffice
$91 636 986 na świecie
$71 440 011 w USA
$20 196 975 poza USA
budżet
$40 000 000
na podstawie
Larry Levin (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
DreamWorks SKG (przedstawia) / Bernard Gayle Productions / De Line Pictures / Więcej...
data produkcji
2009
tytuł oryg.
I Love You, Man
inne tytuły
Stary, kocham cię Polska
Let's Make Friends (inny tytuł) USA
Więcej...
Film był kręcony w takich miejscach Los Angeles (Kalifornia, USA) jak: Hollywood Center Studio - 1040 N. Las Palmas Avenue, Hollywood, Silver Lake, Venice Beach, Venice.

Imię postaci, którą gra J.K. Simmons to Oswald. Simmons w przeszłości występował w serialu "Oz". Oz to skrót od Oswald State Correctional Facility.
Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników odjechanych komedii, nieprzyzwoitych dowcipów i pokręconych bohaterów, mających słabość do rozwódek. Jeśli podobały wam się ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 92%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo dobry

  BDZ64 ocenił(a) film na 8

  Film jak dla mnie bardzo śmieszny, można było się na nim pośmiać. Polecam. 8/10.

  6
  • Jason Sagel najlepszy do roli kumpla+ jak to, że kobiety nie zrozumieją ?

   lenena ocenił(a) film na 10

   1. Czy to tylko ja czy Jason Sagel jest po prostu świetny w graniu najlepszego kumpla ? ;D 2. Co wy piszecie, że kobiety tego filmu nie zrozumieją ? Ja jakoś jestem kobietą, a wszystko zrozumiałam i bardzo mi się podobał ;p

  • 8/10

   unfeeling69 ocenił(a) film na 8

   Film bardzo mi sie spodobał, bardzo śmieszny i można z niego kilka refleksji wyciągnąć. Co do aktorów dobrze zagrali ;) Polecam.

  • Można obejrzeć

   Andrelapate ocenił(a) film na 6

   Dobra komedia z wieloma zabawnymi akcjami :) Polecam

  • Dla fanów Rush i tego filmu;)

   entregado66

   http://www.youtube.com/watch?v =iq3yjfoorsU

   3