PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603776}

Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution
7,0 57 664
oceny
7,0 10 1 57664
5,2 4
oceny krytyków
Step Up 4 Revolution
powrót do forum filmu Step Up 4 Revolution

Jeżeli to ma byc najlepsza czesc z serii to musi byc lepsza od 3 bo jak na razie to 3 czesc jest najlepsza, jezeli beda chcieli ja przebic to bedzie im ciezko. Az sie nie moge doczekac co znow wymysla w filmie tej swietnej i tanecznej serii bo jak beda tanczyc tak jak w 3 albo jeszcze lepiej to bedzie to niesamowite i najlepsze i oczywiscie bez łosia tego nie widze on jest najlepszy.Ale niestety do sierpnia daleko ;/ i nawet nie chce myslec ze u nas w kinach bedzie to jeszcze pozniej ;/

damjano

W stu procentach zgadzam się z Tobą. Moim skromnym zdaniem 3 część filmu jest jak dotąd najlepsza. Z niecierpliwością czekam na 4 część, i też ubolewam, że w nas w kinach premiera bedzie... Pewnie jakoś w pobliżu 20 sierpnia.
Mam nadzieję, że reżyser jednak zmieni zdanie i umiejscowi w filmie Moose'a i Natalię bo bez nich ten film już nie będzie taki sam. ^^

Rixen

dokładnie Natalia fajnie tanczyla nie powiem ale Moose poprostu jest najlepszy, to co on robi w 3 to mistrzostwo siwata :) Bez niego Step Up to nie to samo ;/. Mam nadzieje ze 4 czesc bedzie dobra pomimo ze to filmowy debiut rezyserski, szkoda ze John M. Chu jest tylko producentem.

ocenił(a) film na 7
damjano

Będzie ktoś z wcześniejszych serii ? Bo og nie widzę nikogo znanego w obsadzie, jak na razie.

ocenił(a) film na 7
nikonamka11

3 jak na razie moim zdaniem najsłabsza niestety.

Dzoana95

Zgadzam się w 100%. 3 najsłabsza, 1 najlepsza.

ocenił(a) film na 4
RaV92a

3 jest kiepska. Najlepsza 1 lub 2 ciężko się zdecydować ;p

ocenił(a) film na 6
damjano

zdecydowanie 3 czesc najlepsza :))))

ocenił(a) film na 10
oliwia_spisak

3 to dotad najlepsza czesc najwiecej tanca i najlepsze kroki a moose to fenomen bez niego bedzie mi troche smutno to ogladac ale jezeli beda tanczyc jeszcze lepiej niz w 3 to mi sie to zrekompensuje:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones