PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603776}

Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution
7,0 57 663
oceny
7,0 10 1 57663
5,2 4
oceny krytyków
Step Up 4 Revolution
powrót do forum filmu Step Up 4 Revolution

Step up 5 jest zaplanowany na 2014 rok. Studio Summit Entertainment negocjuje ze scenarzystą Johnem Swetnamem szczegóły scenariusza, w którym maja się pojawić ekipa z poprzednich części, między innymi :
Channing Tatum, Jenna Dewan-Tatu,, Briana Evigan, Robert Hoffman, Rick Malambri, Sharni Vinson, Kathryn McCormick czy Ryan Guzman. Co do państwa Tatum nie wiadomo czy się pojawią bo spodziewają się dziecka. Za kamerą stanie ponownie Scott Speer. Ja mam nadzieję ze Adama nie zabraknie. (Moose musi być)

damjano

A główną rolę zagra Jason Statham.

ocenił(a) film na 10
damjano

Fajnie było by jak by powstała 5 część Step up :) Ale to jakoś dziwnie by było bo jak wymieniłaś/wymieniłeś aktorów, którzy mają grać. To przecież to główni bohaterowie innych części Sep up. A jak by zaczęli kamerować to Moose by musiał grać, bo ich wszystkich zna z innych części, no nie którzy się znają raczej z innych części jako bohaterowie oczywiście. A po za tym ja jestem za tym, żeby Moose grał a może i nawet główną rolę :) Zobaczymy czy powstanie 5 część Step up. Ja właśnie też słyszałam, że państwo Tatum mają grać jako główni bohaterowie 5 części, ale właśnie nie wiadomo bo się spodziewają dziecka.

ocenił(a) film na 9
ma123

nie ma Adam G. Sevani (Moose) to nie oglądam!! i powiem jeszcze jedno - jak ma mieć taką krótką rolę jak w StepUp4 to bez sensu!!
a.. bo bym zapomniał Alyson Stoner (Camille) tez musi być!

ocenił(a) film na 10
powerbul_2

On na pewno będzie, bo Moose w tych filmach po prostu wymiata ! ;) Bardzo go lubię i jego aktorstwo ;) Zobaczymy, czy będzie ta 5 część :p No ona też jest fajna, mogliby grać jako głowni bohaterowie, bo przecież pod koniec części 3
są razem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones