PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603776}

Step Up 4 Revolution

Step Up Revolution
7,0 57 663
oceny
7,0 10 1 57663
5,2 4
oceny krytyków
Step Up 4 Revolution
powrót do forum filmu Step Up 4 Revolution

Czy ktoś może mi podsunąć jakieś filmy w stylu Step up ? Chodzi mi głównie o motyw tańca, mile widziany wątek miłosny :)

ocenił(a) film na 1
evelkaa2809_filmweb

Wpisz sobie na Youtube Tucker Barkley, będziesz mieć lepsze tańce, z jednego ujęcia kamery a nie z 1000 :P co więcej nie będą Ci przerywać tych tańców bezsensownymi rozmowami :P

shady_88

Co do Tucker Barkley faktycznie super tańczą, jednak wolę jeśli coś ma jakąś konkretną fabułę :)

ocenił(a) film na 1
evelkaa2809_filmweb

No ale tutaj tej fabuły raczej brakuje :P

shady_88

No brakuje a takie skakanie po filmikach zazwyczaj po pół godziny zaczyna mi się już nudzić ;)

ocenił(a) film na 6
evelkaa2809_filmweb

W stylu Step up to one może nie są ale...: Wytańczyć marzenia ( bardziej obyczajowy i z tańcem klasycznym ) , Honey, Honey 2, Beat the world ( taki sobie ), Rewanż ( też bardziej obyczajowy ). I tyle. No mało jest takich filmów.

madeline_1

madeline wielkie dzięki, tylko że ja już je wszystkie oglądałam a Honey ubóstwiam ;) Dlatego szukam czegoś w takim właśnie stylu czego jeszcze nie widziałam :)

ocenił(a) film na 5
evelkaa2809_filmweb

W stylu Step Up..??
Nie wiem o co konkretnie ci chodzi, ale co do tańca, to dobrym filmem wg mnie jest Wytańczyć marzenia,
dodatkowo W rytmie hip-hopu, W rytmie hip-hopu 2, kultowe już chyba Dirty Dancing i Dirty Dancing 2, Just Dance też jakiś taneczny, Street Dance 1, 2 i 3, Krok do sławy
To tyle ode mnie z tych co znam czy też znalazłam, przebieraj wybieraj, może akurat coś Ci się spodoba ;-)

Rossellinique

Oj z tego co widzę to już chyba nic nowego nie znajdę, wszystko już widziałam -,- Myślałam, że może jest jakiś film, o którym nie wiem ;)

ocenił(a) film na 5
evelkaa2809_filmweb

Hhmmm być może są takie jeszcze, w sumie nie orientuję się, na ile jest popularny motyw tańca w filmach, ale zawsze można poszperać w internetach może akurat coś się odnajdzie ;-)

Rossellinique

No jak mam czas to szukam nadal :)

evelkaa2809_filmweb

światła sceny, światła sceny 2, tylko taniec,kochaj i tańcz seriale: dance academy, tancerze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones