PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495099}
5,1 437
ocen
5,1 10 1 437

Stevie
powrót do forum filmu Stevie

Duży plus za zakończenie, które naprawdę mnie zaskoczyło, bo naprawdę miało wielki sens. Myślałam, że będzie przewidywalny i tandetny a tu takie miłe zaskoczenie. Polecam.

ocenił(a) film na 5
Izviestia

zakończenie tak, ale ogolnie 3/4 filmu było nudne....

ocenił(a) film na 3
Izviestia

...jaki sens - o zwłokach swojego zmarłego dziecka mówili - zabierzcie TO stąd??? Ja na miejscu tego duszka łby bym im pourywał. ;) Niedojrzalo emocjonalnie karierowicze.............wzieli sobie laleczkę na wychowanie..

breton1

Zakończenie Cię ZASKOCZYŁO?

Spojler

O rany, właściwie od samego początku można było się domyśleć, zauważ, że dziewczynka już na wstępie mówiła o sekrecie kobiety, przez cały film mamy do czynienia z flashbackami i słowem goodbye, a jak można było wysnuć na początku filmu kobieta straciła dziecko. No mnie się rozwiązanie samo nasunęło...

Izviestia

Zakończenie Cię ZASKOCZYŁO?

Spojler

O rany, właściwie od samego początku można było się domyśleć, zauważ, że dziewczynka już na wstępie mówiła o sekrecie kobiety, przez cały film mamy do czynienia z flashbackami i słowem goodbye, a jak można było wysnuć na początku filmu kobieta straciła dziecko. No mnie się rozwiązanie samo nasunęło...

ocenił(a) film na 4
Dominika06

Mam podobne odczucia. Właśnie zakończenie było bardzo przewidywalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones