PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99409}

Stich! Misja

Stitch! The Movie
6,8 5 544
oceny
6,8 10 1 5544
Stich Misja
powrót do forum filmu Stich! Misja

Domyślam się że nie ma tego filmu w polskiej wersji językowej, ale byłbym wdzięczny jakby mnie ktoś wyprowadził z ewentualnego błędu. Trochę to dziwne dla mnie że polski wydawca nie zainteresował się podłożeniem głosów do tej części, mimo że pierwsza i druga część ma dubbing...

sir_zibo

Jak to nie ma jak jest. Źle się domyślasz. Jest dubbing, więc nie jest to nic dziwnego. Wyprowadzony?

razu_pewnego___

Zlosliwy jestes. Nie powinienes go az tak gnoic. Chociaz nie dziwie sie bo w odpowiednim dziale przy wydaniu DVD jest napisane ze dzwiek jest polski ale jemu przeciez trzeba pokazac jak krowie bo sam nie znajdzie.

sir_zibo

Starzy was w betoniarce kołysali, nie będę się wykłócał. Zaglądnąłem sobie na obsadę i nie znalazłem Polaków podkładających głos (jakoś Zamachowskiego ominąłem).

ocenił(a) film na 10
sir_zibo

a dlaczego ja niedawno kupiłam bratu ten film w polskiej wersji językowej?

sir_zibo

"zaglądnąłem"?:) A cóż to za wyrażenie? Jak można nie znać swojego ojczystego języka... :D

sir_zibo

napewno jest polski dubbing bo kilka lat temu pożyczyłam tą bajkę od znajomych na VSD

ocenił(a) film na 3
sir_zibo

http://www.youtube.com/watch?v=rb5PC6gV2mE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones