PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628484}
4,1 742
oceny
4,1 10 1 742
Storage 24
powrót do forum filmu Storage 24

Przywykłem do tego, że ten gatunek zarezerwowany jest raczej dla USA dlatego doceniam wszelkie próby przeniesienia go na grunt innych państw. Może dlatego jestem trochę bardziej wyrozumiały, film da się obejrzeć, da się nawet wczuć, polubić albo znienawidzieć bohaterów, dreszczyk jest tylko delikatny, trochę klaustrofobicznie ale nie ma wielu potknięć czy rażących zaniedbań. Wszystko w miarę sensowne z jakąś emocjonalną tragedią w tle.

To nie jest film, o którym powiedziałbym dobry ale dałbym może nawet 5 (takie z minusem) gdyby nie ostatnia scena.. daje 4, za starania (efekty jako tako).

My też mamy nasze rodzime sf, z 2002, roku, a efekty.. pożal się boże amerykańskie filmy sprzed 30 lat mają lepsze, już nie wspomnę o przeokrutnie głupiej fabule, miażdząco złego aktorstwa i tak dalej i tak dalej.. mowa o filmie Arche: Czyste zło z Gonerą, polecam obejrzeć każdemu, jest się z czego pośmiać ;D

ocenił(a) film na 4
park3r

Nasze rodzime było offowe to jest niestety mainstream ...... więć naszemu +1 temu -1 nasz - 5 ten 4

jacator74

Wiesz, wydaję mi się, że off vs mainstream to w ogóle nie są porównywalne filmy, a to, że nasze (wg Ciebie) jest off, to chyba nie usprawiedliwia tak głupiej fabuły? A przynajmniej nie powinno usprawiedliwiać ;p

ocenił(a) film na 4
park3r

Udowodnij że nasz był pełno budżetową polską produkcją off i tyle trochę byś necie pogrzebał zanim cokolwiek napiszesz jeśli tego nie robiśż to podchodzisz to tematu jak pismaki z onetu ... kończe dyskusję z kims kto nierozróżnia offowej pordukcji on mainstreamu choć typowo telewizyjnego pod tv PULS ;)

jacator74

Stary, czy ty w ogóle umiesz czytać ze zrozumieniem? To się uśmiałem, a myślałem, że trafił się ktoś normalny :D Nie zrozumiałeś ani o czym mówię ani pytania, które zadałem, marsz z powrotem do szkoły :)

ocenił(a) film na 4
park3r

Tia jakoś nikt nie narzeka .... ale wszytkim niedogodzę ......

ocenił(a) film na 4
park3r

a do szkoły sam marsz gimbusie :P

jacator74

Zdajesz sobie sprawę, że 80% ludzi używających słów gimbaza/gimbus etc etc to właśnie te roczniki? Chyba mamy jasność co do Twojej dojrzałości, teraz już wiem dlaczego nie zrozumiałeś ani słowa z mojego posta ;) Pozdrawiam i żegnam czule!

ocenił(a) film na 4
park3r

12.12.1974 absolwent Politechniki Śląskiej pozdrawiam czule "znafcę"

jacator74

Na początku sugerowałem się liczbą 74 dlatego tym bardziej ciężko mi było uwierzyć, że i w szkole i nawet w szkole wyższej czytania ze zrozumieniem nie nauczyli, widać mimo lat nie odbiegasz poziomem od przytaczanych przez Ciebie "gimbusów" :) Ale szczerze proponuję, może żeby oszczędzić Ci wstydu, przeczytaj jeszcze raz moją odpowiedz na Twoją pierwszą wypowiedź, może wtedy zrozumiesz że sam mówię o tym że i off i main są tak różne, że nie należałoby ich nawet porównywać, a off'owość w żaden sposób nie usprawiedliwia dennej fabuły.. Zatem kończ waść wstydu oszczędź bo się oczytane 38latki nie będą przyznawać do tej Politechniki Śląskiej ;)

ocenił(a) film na 4
park3r

sobiste wycieczki świadczą o tobie panie wszechwiedzący jesteś chamem ale trudno trolli tu nie brak najpierw porównujesz potem nie porównujesz ne pal tyle zioła kolego bo nie wesz co piszesz ... praca w Onecie pewna .Jak ktoś ma inne zdanie zmieszać z błotem heh coś ala PIS ;)


PS znajdź sobie jakąś miłą dziewczynę wtedy przestaniesz Trollować jak inne dzieci na Filmwebie

jacator74

Tak bardzo mi Cie żal stary, nie wierze, że masz 38 lat, autentycznie ;D Wstyd! ;D

ocenił(a) film na 4
park3r

Mnie ciebie też żal 0 umięjętności dyskusji żenada ale takie czasy nastały poziom wykształcenia jaki jest widać po tobie osobiste wycieczki zmiast argumentów wiocha no cóż .... ktoś ma inne poglądy niż ja to na pewno jakiś debil tego was teraz uczą ????

jacator74

Nie da się dyskutować z kimś kto nie umie czytać ze zrozumieniem ;D No nie da się, choćbym się zesrał ;D Czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj, może w końcu coś tam zakwitnie ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones