PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265176}

Strażnik Teksasu - Próba ognia

Walker, Texas Ranger: Trial by Fire
6,1 1 865
ocen
6,1 10 1 1865
Strażnik Teksasu Próba ognia
powrót do forum filmu Strażnik Teksasu - Próba ognia

Strażnik Teksasu bez Jimmy Trivette to nie ma sensu. Film dobry ale to mnie wnerwiło że jego tam nie ma. Kto mi powie dlaczego??????????????

ocenił(a) film na 8

Może dlatego,że umarł...w serialu i nie ma go w tym filmie.

użytkownik usunięty
jelu

Ktoś o tak durnym pseudonimie nie powinien się wypowiadać na tematy o których nie ma pojęcia więc człowieku dowidzenia .

Masz rację, zgadzam się w 100%. Pseudonim człowieka świadczy o jego poziomie inteligencji i wiedzy oraz o tym, czy ktoś ma pojęcia na dany temat czy nie.

Film "Strażnik Teksasu - Próba ognia" ,według mnie, był robiony na siłę, bez pomysłu i mocno przesadzony.

aniab14

Swoją drogą, pseudonim PawiaN jest wg mnie "głupszy" (jeżeli rozumujemy w kategoriach głupoty) niż jelu.

użytkownik usunięty
aniab14

Pseudonim PawiaN jest przynajmniej zrozumiały dla szerszego grona ludzi niż twój i kolegi "Jelu". A poza tym to dziwne, że zawierasz głos tam gdzie cię nie proszą. Przytocze takie ludowe powiedzenie " nie wtrącaj się między wódke a zakąske " . Dziękuje za wysłuchanie.

ocenił(a) film na 8

PawiaN jest niesamowicie głupi.Wypowiada się na filmy,których nie oglądał!!!!

Nie zauważyłam nigdzie dopiski, w której pisze że to był temat przeznaczony dla ciebie i dla Jela.

Jeżeli już się czepiasz nicków - fakt, słowo pawian coś znaczy w języku polskim, w przeciwieństwie do naszych nicków, jak wpiszesz "pawian" w wyszukiwarce pojawi się nawet masa zdjęć.

użytkownik usunięty
aniab14

Oj dziołcho że tak powiem ten oto temat jest przeznacony dla wszystkich lecz nie powinnaś się wtrącać w dyskusje ktora cie nie dotyczy. A co do pawiamów to niewątpliwie przewyzszaja inteligecje niektorych ludzi!!!

Trochę odbiegnę od tematu. Jesteś kolejnym 'pawianem', który ocenia "Ojca chrzestnego" na 1 tylko dlatego, że uważa, że "Skazani na Shawshank" powinni być przed nim :/
co za głupota

I żeby nie było, film bardzo cienki.

ocenił(a) film na 4

Był Trivette ale tylko przez kilka chwil na samym początku filmu. Widocznie nie spodobał mu się scenariusz i nie chciał zagrać większej roli, albo sam Chuck Norris nie chciał go widzieć u swojego boku i dlatego większą rolę zagrał Judson Mills jako Gage.

ocenił(a) film na 8

film fajny ale końcówka do bani...kiedy następna część:D ????

ocenił(a) film na 7
cichy167

Daje 7,a nie 10 poniewaz:
1. Nie ma Trivetta.
2.Nie ma Sydney.

jasir4742

Jest Trivett w scenie w barze. Wypowiada tylko klika kwestii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones