film

Strażnik Teksasu - Próba ognia

Walker, Texas Ranger: Trial by Fire
2005
2h
6,1 1 870
ocen
6,1 10 1 1870
Akcja filmu skupia się na dwóch odrębnych wątkach. Walker i jego współpracownicy muszą odnaleźć trzynastoletniego chłopca, który znikł bez śladu po zamordowaniu jego... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Strażnik Teksasu - Próba ognia zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Akcja filmu skupia się na dwóch odrębnych wątkach. Walker i jego współpracownicy muszą odnaleźć trzynastoletniego chłopca, który znikł bez śladu po zamordowaniu jego ojca, a  jeden ze strażników zostaje sprytnie wrobiony w morderstwo młodej kobiety. Sprawa wydaje się beznadziejna - czy uda się zdobyć dowody oczyszczające go z zarzutów?

studio
Norris Brothers Entertainment / Paramount Network Television Productions (współudział) / Paramount Television
tytuł oryg.
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire
inne tytuły
Postać Jimmy'ego Trivette'a miała odegrać większą rolę w historii, lecz grający go Clarence Gilyard Jr. miał zaplanowane wakacje i nie mógł całkowicie poświęcić się produkcji.
Film kręcono w Dallas (Teksas, USA).
Telewizja CBS planowała kolejne filmy serii, jednak przez bardzo słaby odbiór "Próby ognia" stacja przeniosła realizację produkcji na później, a ostatecznie skasowała cykl.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dalszy ciąg?

ocenił(a) film na 4

Ciekawe czy Chuck Norris jeszcze kiedyś wróci jako Strażnik Teksasu. Zakończenie tego filmu było dziwne i zwiastowało jakby dalszy ciąg, a tu już minęło prawe 10 lat i nie ma ani dalszego ciągu ani nic... Ale chociaż Chuck Polskę odwiedził.

Film nie jest aż taki zły niestety nie dorównuję serialu Strażnika Teksasu z 1993 roku co stał się porządnym klasykiem, jedynie do obejrzenia na nudny wieczór i dla fanów Chucka Norrisa a tak nic po za tym.

Zakończenie

ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie to ten film ma niejasne zakończenie - wie ktoś z was, czy jeden z rangersów (Harper) zginął w tym filmie, czy nie ?

Strażnik Teksasu bez Jimmy Trivette to nie ma sensu. Film dobry ale to mnie wnerwiło że jego tam nie ma. Kto mi powie dlaczego??????????????

Nie dorasta serialowi do pięt, kiepska gra aktorka,słabe efekty,cienka fabuła, głupia praca kamery, i do tego scena która pogrąża ten film w całości czyli jak Kay McCord i Francis Gage strzelają do typka z pistoletu a ten...niczym z filmu matrix robi uniki w spowolnieniu przed kulami załosne...scenariusz napisany na...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones