PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9821}

Strażnik czasu

Timecop
6,2 14 477
ocen
6,2 10 1 14477
6,4 5
ocen krytyków
Strażnik czasu
powrót do forum filmu Strażnik czasu

6/10

ocenił(a) film na 6

Muszę przyznać że film sam w sobie mnie nie zachwycił. Nie wiem czy jest to kwestia troszeczkę
innej tematyki, w jakiej gra główną rolę Jean-Claude a do której ja w jego przypadku nie jestem
przyzwyczajony, czy zbyt małej ilości akcji, może po prostu tematyka podróży w czasie mi "nie leży"
jednak sądzę że znalazło by się dużo lepszych filmów z jego udziałem, a ten mnie nie przekonał.
Choć bardzo lubię Van-Damma oceniam film jako niezły, 6/10.

użytkownik usunięty
alfabecik123

A mnie tematyka podróży w czasie leży jak najbardziej i proszę cię, abyś nie naruszał mojego prawa do wolności wypowiedzi. Nie podoba mi się twój punkt widzenia i twój gust. wolałbym, abyś jednak lubił tego typu filmy.

Tak całkiem serio, lubię podróże w czasie i właśnie tym filmem JCVD mi zaimponował. ale ciągle jest kino kino klasy VHS. Pozdrówka.

ocenił(a) film na 6

To Kwestia gustu. Zdecydowanie bardziej podobały mi się filmy "Kickboxer" "Krwawy sport" czy "Lwie serce". Być może jeszcze przekonam się do tej tematyki - tego bym nie wykluczał.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones