PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220374}

Strażnik

The Sentinel
6,3 11 980
ocen
6,3 10 1 11980
Strażnik
powrót do forum filmu Strażnik

Bardzo dobra produkcja,film naprawdę niezły a nota 7? coraz gorzej tutaj się dzieje nie wiem kto tutaj głosuje.Film bez opisu a juz z 20 głosów i film ma więcej.Chyba przestanę tutaj wchodzić ,bo czytając komentarze na zmiane cytuje "Rewelacja","Kaszana".Żygac się chce już,albo robicie dla jaj albo nierozumiem waszych gustów.Jakiego filmu wam trzeba ? zeby było ponad 9.00 ? Wg mnie Strażnik zasługuje na minimum na notę 8.

ocenił(a) film na 6
Mitryk

właśnie wszystko idzie w dobrą strone... bo tu 90% filmow ma 8/10. to jest załosne. ten polski bezkryttycyzm np. tla takich jajec ja need for speed. oceny tu są w wiekszosci o 3-4 pkt za wysokie. jedyne miarodajner sa na www.imdb.com

ocenił(a) film na 6
dzidel

Co ty chcesz od Need For Speeda? :) Nie zgodzę się że 90% filmów ma 8/10, owszem dużo jest ósemek ale na pewno nie aż tyle. Po trzecie, Imdb (a raczej jego userzy) popadają moim zdaniem w drugą skrajność i strasznie zaniżają oceny, mnóstwo dobrych, bardzo dobrych i nawet rewelacyjnych filmów ma tam oceny między 2 a 6, natomiast arcydzieła i klasyki mają 7, góra 8. Często jestem w szoku jak widzę tam oceny. Jeżeli miałbym się sugerować ocenami to już wolę Filmweb. A w ogóle to lepiej najpierw samemu obejrzeć, chociaż zdaje sobie sprawę że czasem kompletnie nic nie wiemy o jakimś filmie i chcemy sprawdzić co inni sądzą.

A co do Strażnika to strasznie mnie rozczarował i dałbym mu 6/10. Tu akurat Imdb ma rację :)

Lemansky

No właśnie, tu jest problem. Dałeś 6/10, co oznacza "niezły" o moment wcześniej użyłeś stwierdzenia "strasznie mnie rozczarował". Każdy ma swoją interpretację ocen i większość (tak sądzę) głosujących ma złą (tak jak Ty). Wg mnie najbliższa prawdy interpretacja to ta Filmwebu (7/10=niezły). Ja np. dałem 7 bo uważam, że film jest niezły, a to np. oznacza, że można go komuś polecić.

ocenił(a) film na 4
Mitryk

Mnie tam te noty bardzo wkurzaja, tzn az tak wysokie. Choc znalazlem kilka filmow (moim zdaniem) ocenionych za slabo. Ale to juz sa wyjatki. Generalnie same hity tutaj sa - tak wynika ze srednich ... eeeh

Dlatego ja tam uzywam tylko dwoch ocen albo 1 albo 10. I nie dlatego ze uwazam ze film zasluguje na 1 czy 10. Nie. Poprostu sa to oceny ktorymi mozna cos zdzialac - czyli jakos wplynac na ocene. Obnizyc lub podniesc. Wiec jak uwazam ze film jest za dobrze oceniany to daje 1 :D

ocenił(a) film na 8
picki2

Przyjemy, relaksujący seans. Tego było mi trzeba. Douglas i Sutherland dali z siebie to co najlepsze. Polecam. 8/10

Mitryk

mi sie film podobał pewnie tlyko dlatego gdyz bardzo lubie douglasa . nie wiem tylko co tam robiła longoria (niestety ale słaba z niej aktorka, nadaje sie tlyko do roli jaka gra w gotowych)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones