PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535591}

Strażnik

Boy Wonder
6,7 2 689
ocen
6,7 10 1 2689
Strażnik
powrót do forum filmu Strażnik

...

ocenił(a) film na 4

film przeciętny, bez szaleńczo-zawilej akcji...powoli się rozkręca, efekty bijatyckie marne...najciekawsze ostatnie 10 minut filmu ....w oczekiwaniu na kolor znaczka...

byk1

Właśnie jaki w końcu był ten znaczek bo ostatnich minut nie oglądałem. Ale według mnie to ojciec współdziałał z tym Childsem, a na kopertę nalepił niewłaściwy znaczek i tak jakby za karę dostał zawału bo jednak sprawił że młody będzie żył w przeświadczeniu że się mylił, choć był na tyle bystry że nawet temu Childsowi nie powinien wierzyć bo fakty przemawiały za winą ojca.

ocenił(a) film na 4
maurycy_86

czerwony...co oznaczało ze był niewinny...ale oba były nasączone trucizna..

byk1

Aha, czyli on nie dostał zawału tylko młody go otruł bo wiedział że i tak musi umrzeć za swoje dokonania. No proszę, trochę nieuważnie oglądałem to raz a dwa że trochę przekombinowałem z interpretacją. Tak czy siak dzięki a film zaskakująco dobry. Nie spodziewałem się że aż tak.

ocenił(a) film na 7
byk1

SPOILER no niekoniecznie, może po zabiciu ojca chciał się upewnić, czy ojciec był rzeczywiście winny, bo tłumaczenie ojca było takie że chciał po śmierci żony chronić syna, dlatego nie doniósł na zabójcę;
biorąc ten tok myślenia, jeśli ojciec był niewinny to słusznie zatruty znaczek był czerwony, bo wtedy był winien tylko morderca i rzeczywiście powinien ponieść karę, natomiast jeśli ojciec był winny to być może znaczek czarny nie był zatruty, bo wtedy tak naprawdę byłby tylko ojciec odpowiedzialny za śmierć swej żony i być może syn by wybaczył mordercy
w każdym razie film bardzo mi się podobał, zwłaszcza to nie do końca dopowiedziane zakończenie

ocenił(a) film na 4
stantom1982

a może po prostu chciał go zabić a przy okazji się dowiedzieć jak było naprawdę :))

ocenił(a) film na 8
byk1

to przede wszystkim: chciał go zabić i to nie tylko za matkę ale też dla "pani policjant"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones