6,7 157
ocen
6,7 10 1 157
252
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":113695,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Strait+Jacket-1964-113695/tv","text":"W TV"}]}
Strait Jacket
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Lucy Harbin (Joan Crawford) spędziła 20 lat w szpitalu psychiatrycznym po tym jak zamordowała siekierą swojego męża i jego kochankę. Po wyjściu ze szpitala próbuje odnowić więzi ze swoją córką Carol (Diane Baker), która była świadkiem przerażającej zbrodni matki. Carol, która jest już młodą kobietą i zamierza wyjść za mąż, stara się zLucy Harbin (Joan Crawford) spędziła 20 lat w szpitalu psychiatrycznym po tym jak zamordowała siekierą swojego męża i jego kochankę. Po wyjściu ze szpitala próbuje odnowić więzi ze swoją córką Carol (Diane Baker), która była świadkiem przerażającej zbrodni matki. Carol, która jest już młodą kobietą i zamierza wyjść za mąż, stara się z całych sił, aby matka powróciła do życia w prawdziwym świecie. Niestety nowa seria brutalnych morderstw przy użyciu siekiery rzuca podejrzenia na Lucy. Czy kobieta znowu popadła w morderczą gorączkę? A może za zabójstwami stoi ktoś zupełnie inny?

Strait-Jacket zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.