w sumie tak: horror klasy b. ale technicznie jest niezły, aktorstwo jest w sumie nienajgorsze, więc chyba powinno być ok, nie? oj,... niestety, ale nie. po pierwsze fabuła: nieoryginalna (pomijając postać psychola i jego piercingową zajawkę) i nieciekawa. no i oczywiście głupawa. ale co tam, na głupotę i brak...