PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786078}

Straszna kobieta

En frygtelig kvinde
6,5 1 698
ocen
6,5 10 1 1698
Straszna kobieta
powrót do forum filmu Straszna kobieta

Po pozytywnych recenzjach spodziewałem się czegoś mocniejszego,czegoś wręcz szokującego,a tym czasem jest to niezbyt porywająca historyjka o kolesiu,który dał się urobić kobicie jak dzieciak i zamiast mięsa musi szamać zieleninę(to tak pół żartem - pół serio).Ja ten film oglądałem bez żadnych emocji,jako widzowi zupełnie obcy był mi los głównych bohaterów,a wszystko przez to,że najzwyczajniej w świecie,nie czuć żadnej chemii,żadnego uczucia między głównymi bohaterami,a miłość między nimi to tylko bzykanko.Największym plusem tego filmu jest bez wątpienia Amanda Collin jako Marie - naprawdę nieżle tu wypadła i to dla tej roli warto zobaczyć ten przeciętny film.

ocenił(a) film na 6
kleju30

Dużo trafnej analogi odnośnie związków damsko-męskich a to,że dał się urobić kobiecie to co w drugim związku widać ot tak dla spokoju my faceci często odpuszczamy choc nie można też generalizować bo również facet może być tą stroną dominującą w związku.Tak czy siak dobry film i wyśmienicie zagrany.

kleju30

jak to dobrze ze u nas taka kobieta jesli chodzi o urode to najkrocej mowiac grubo ponizej przecietnej

ocenił(a) film na 7
kleju30

Kiedy staniesz spragniony(a) nad studnią bądź ostrożny(a) by do niej nie wpaść bo możesz z niej już nie wyjść - 7/10 !!!

ocenił(a) film na 8
kleju30

"Po pozytywnych recenzjach spodziewałem się czegoś mocniejszego,czegoś wręcz szokującego,"

Ależ ten film był mocny i szokujący.
Kiedyś będziesz się rozwodził. Zawarłeś "święte więzy małżeńskie", bo... pojawiło się dziecko, więc trzeba było wziąć ślub.
Wtedy pójdzie "na noże" jeśli twoją żoną będzie taka kobieta manipulatora, jak główna bohaterka.

Nikodem123

No Pytia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones