PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323143}

Straszny film 5

Scary Movie 5
4,7 56 920
ocen
4,7 10 1 56920
3,1 11
ocen krytyków
Straszny film 5
powrót do forum filmu Straszny film 5

Jest to PIĄTA I OSTATNIA ODSŁONA CZTEROCZĘŚCIOWEJ TRYLOGII!

ocenił(a) film na 7
dzonydep

Dziecko Ty widzisz co napisałeś?
1. Skąd wiesz, że ostatnia odsłona? Masz na to niezbite dowody?
2. Tu już padłam. Piszesz, że to jest piąta odsłona czteroczęściowej trylogii! Po piersze to nie trylogia bo trylogia to jest trzy filmy, a po drugie jeśli już to "pięcioczęściowa" bo jest pięć części a nie cztery.

ocenił(a) film na 8
angelika11455

Ty tak na serio!!!!? Niezbite dowody tekst na profilowej fotce na dole od tytułu ZACYTOWAŁEM CO TAM NAPISALI! Punkt drugi-do absurdalnego filmu absurdalny tekst i jest humor Zuckera i Profta! Jednak są dorośi (przynajmniej jeden)i którzy celowo niepoprawnie gramatycznego zdania nie zauważyli! he he!

dzonydep

Co prawda jeszcze nie widziałem piątej części, bo dopiero co obejrzałem trzecią odsłonę tej tetralogii, ale mam nadzieję, że powstanie szósta część.

ocenił(a) film na 8
rpd0

Zawsze znajdą się filmy z wysoką frekwencją które jednocześnie łatwo zparodiować!Miejmy nadzieję że będzie to Straszny film'a nie tak jak na przykład Wielkie kino!

ocenił(a) film na 2
dzonydep

Cytować z okładki filmu potrafisz ale samemu coś napisać to już nie, czy po prostu jesteś trollem trzeciej kategorii? Nie chodzi mi o celowe błędy, lecz o brak spójności i logiki w zdaniach.

ocenił(a) film na 7
dzonydep

Sorry, ale ja jestem z Polski i jak możesz to napisz to po polsku, bo wiem, ze chcesz zabłysąć swoją wiedzą, ale coś Ci się to nie udaje.

ocenił(a) film na 8
angelika11455

Serio=na poważnie David Zucker-producent filmowy,Pat Proft-reżyser filmów parodiujących inne filmy.Reszta jest po polsku! ZROZUMIAŁAŚ(eś) czy jeszcze wyjaśniać.Wyobraź sobie że jestem Karaibów
i cie nie rozumiem-zabłyszczeć to mogą pioruny na niebie podczas burzy!

angelika11455

jprdl ty to jesteś koleś. wiesz że jest coś takiego jak "żart"? słyszałeś o czymś takim....? Boże...

angelika11455

a sorry za pomyłkę jesteś kobietą ale to niczego nie zmienia, więcej luzu zalecam.

ocenił(a) film na 7
Rockman92

Tak, jestem koleś. -,- Może najpierw spójrz na mój nick, a dopiero później oceniaj jaka jest moja płeć.

ocenił(a) film na 8
angelika11455

Jesteś taką idiotką, że chciałabym coś powiedzieć, jakoś Ci uświadomić, że widzę dno Twojej inteligencji, ale po prostu mnie zatkało xD

ocenił(a) film na 7
Natass

Możesz podać chociaż jeden powód, dla którego uważasz, że jestem idiotką? Co, nikt nie polubił Ci zdjęcia na facebooku, że się na mnie wyrzywasz?

ocenił(a) film na 8
angelika11455

Hm... Nie załapałaś bardzo prostego dowcipu, więc wyłożyłaś kolesiowi kazanie z apostrofą "dziecko". "Wyrzywasz" - tu jest błąd ortograficzny, bardzo jasny i dość poważny, Filmweb przy pisaniu komentarza to podkreśla.
A reszta to już po prostu poziom Twojej wypowiedzi, poziom "ripost", który jest żenujący. Płci nie można "oceniać". Teksty "sorry, jestem z Polski, więc pisz po Polsku" albo chociażby ten o polubieniu zdjęcia na Facebooku - albo masz 12 lat, albo jesteś poważnie cofnięta w rozwoju.

ocenił(a) film na 7
Natass

Nie mam 12 lat, po drugie "wyrzywasz" się na mnie wyzyając mnie, bo jesteś po prostu zakompleksioną osobą. Po czym można to poznać? Twoje główne zdjęcie jest zrobione w ciemności, więc w internecie jesteś mocna, ale w rzeczywistości ciekawe czy podeszłabyś do człowieka i gadała mu to co mi. Może zastanów się czy warto się wyzywać i tymbardziej zaczynać (bo to ty się ze mną zaczęłaś, nie udawaj, że nie) zamiast kłócić się ze mną.

ocenił(a) film na 8
angelika11455

Nie jestem zakompleksiona. Mam takie zdjęcie, bo to ładne zdjęcie. Ty nie masz zdjęcia wcale :))

ocenił(a) film na 7
Natass

A nie pomyślałaś, że ustawiłam sobie takie zdjęcie, żeby odzwierciedlić, że lubię serial "Pamiętniki Wampirów"?

ocenił(a) film na 8
angelika11455

A nie pomyślałaś, że ustawiłam sobie takie zdjęcie, żeby pokazać, że lubię ciemne, różowe zdjęcia?

ocenił(a) film na 7
Natass

Nie, nie pomyślałam, aż taka mądra nie jestem jak ty.

ocenił(a) film na 8
angelika11455

No widzisz, tu tkwi problem.

użytkownik usunięty
Natass

Zdecydowanie zacofana, nie ma ku temu jakichkolwiek wątpliwości.

ocenił(a) film na 7

A może to Ty jesteś zacofany i w ten sposób mnie obrażasz?

ocenił(a) film na 3

ahhahahahahahahahahahahahah no leże i mój ludzik który jest widoczny w moim "awatarze" tez leży tylko trzeba na niego spojrzeć z określonej perspektywy żeby to zauważyć. O gólnie to tez mam zdjęcie a dokładnie jak się przyjrzycie ten osobnik trzyma je w prawej ręce. Jeśli spytacie się czemu on leży no bo pewnie sie upił i się zmeczył śmianiem z komentarzy i uznał ze taka pozycja jest najlepsza dla jego stanu. Ustawiłem go automatycznie na początku za pomocą kodu na nieśmiertelność dlatego ze on jest najlepszy i w sumie to się wiele nie różnimy ( jest troche niższy ale wybaczyłem mu to 3 lata temu).

PS Odnośnie filmu to nawet pod wpływem alkocholu nie byłem w stanie sie na nim ani razu zaśmiać wiec chyba 3 to adekwatna ocena :P

ocenił(a) film na 3
unbelievable92

PS 2 Kurde czytajac te kometarze lepiej sie bawiłem niż oglądajac film, dziekuje i dobranoc.

ocenił(a) film na 7
unbelievable92

Aha . Jesteś królem języka polskiego i spokojnie mógłbyś wygrać każdy konkurs polonistyczny. Do widzenia, nie bedę pisała z osobą, która się popisuje.

ocenił(a) film na 3
angelika11455

Konkurs polonistyczny hmmm to jest myśl biegnę się zapisać. Jaki ja byłem ślepy, w sumie po mojej wypowiedzi można stwierdzić ze jestem krUlem języka polskiego (ach te procenty robią z ludzi geniuszy). Dzięki mała uratowałaś moje życie odpalę ci działkę z wygranej z konkursów, 20% wystarczy :D ?

PS Podaj adres to Ci przyśle podstawkę od pucharu i 1/5 dyplomu.

angelika11455

On sobie jaja robił - nie wierzę, ze sie na to nabrałas :O

ocenił(a) film na 7
RockinGirl

Czas nie marzyć, tylko uwierzyć.

użytkownik usunięty
angelika11455

Ogarnij się, wszyscy załapali ten żart, który został specjalnie tak a nie inaczej uwypuklony, oprócz Ciebie. Więc już zniknij, bo się tylko pogrążasz, dobrze Ci radzę.

ocenił(a) film na 7

Nie mam zamiaru zniknąć, bo ty mi tak rozkazujesz. Końćzę tą dyskusję.

użytkownik usunięty
angelika11455

A jednak posłuchałaś mojej rady, dobry wybór ; )

ocenił(a) film na 2
angelika11455

jak moja mała siostra.... inteligencja lvl master

ocenił(a) film na 4
Wictorias

haha, mistrz.

angelika11455

Błagam, natchnij mnie optymizmem i napisz, żartowałaś.
Moją ulubioną książką jest trylogia w pięciu tomach Douglasa Adamsa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones