PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9829}

Strefa mroku

Twilight Zone: The Movie
6,6 4 413
ocen
6,6 10 1 4413
5,5 4
oceny krytyków
Strefa mroku
powrót do forum filmu Strefa mroku

Sądziłem ze to będzie coś lepszego, wiadomo bez rewelacji,ale gdy już zacząłem oglądać wyłączyłem po pierwszej historii generalnie słabe i nudne tylko dla dzieci a myślałem że też będzie dla tych starszych dzieci :):P:))) Pzdr.

ocenił(a) film na 6
NpR

6/10

Klimatyczne, ale jak na dzisiejsze czasy to już trochę słabe.

ocenił(a) film na 10
LA4

Klimatyczne jak najbardziej i tylko dla wielbicieli serialu i Roda Serlinga. A czy słabe? Za mało krwi i morderstw jak w hostelach, piłach i innych tego typu dennych śmieciach? Bezmyślne okrucieństwo w kinie nie jest sztuką tylko obelgą wobec widza.

ocenił(a) film na 7
miroalien1973

Tu nie chodzi o bezmyślne okrucieństwo. Przecież wiele adaptacji powieści Kiinga powstało w przeszłości i prezentują się o wiele lepiej od Strefy Mroku. Trzymają w napięciu przez cały film, czy są bardziej klimatyczne. Weźmy chociażby Martwą Strefę czy Mroczną Połowę. Pozdro :)

ocenił(a) film na 7
psychopathy_1987

Wybacz troszkę mi się popierniczyło z Kingiem :P. Nie zmienia to faktu, że jak dla mnie film pod względem klimatu jest słaby. Pzdr i wybaczcie za gałę ;)

ocenił(a) film na 9
LA4

Pod jakim względem? Techniki filmowej?

ocenił(a) film na 8
LA4

ale na tamte to rewelka.Choc czwarta czesc do teraz robi wrazenie a pierwsza daje do myslenia :) pozostale dwie takie sobie 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones