PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1141}
7,2 5 510
ocen
7,2 10 1 5510
7,5 23
oceny krytyków
Struktura kryształu
powrót do forum filmu Struktura kryształu

Piękny

użytkownik usunięty

Zdjęcia, muzyka, dialogi, przestrzeń między nimi- ten film to dla mnie czyste piękno, surowe i chłodne.

Piękny, tylko dlaczego Anna musiała się zachowywać jak niedorozwinięta? Przecież nie była upośledzona, a niemal każda scena z nią, zwłaszcza jak prezentowała ten idiotyczny śmiech, przyprawiała mnie o konwulsje.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
the_boutique

Nie pomyślałeś, że po prostu miała taką osobowość?

ocenił(a) film na 7
the_boutique

Czy nie przedstawiała ogłupienia i dziecinnej ignorancji na tematy ważkie, czy życie w ogóle? Czyli zupełne przeciwieństwo inteligencji, której powiew przywiózł "z miasta" Marek? Tym samym jest symbolicznym przedstawicielem całej wsiowej jaźni, znajdującym się bezpośrednio pod nosem głównych bohaterów, tak by nie trzeba było cały czas pokazywać jej na ekranie i czynić dosłownej konfrontacji (oprócz odczytu pana docenta nt. bodajże kryształów).

Majkelshortcut

Rany, jaki stary komentarz... Musiałbym przypomnieć sobie ten film, żeby odnieść się do Twojej sugestii ;)

ocenił(a) film na 8

Mnie zwłaszcza dialogi się bardzo podobały. Dobrze dobrani aktorzy. Fakt, Anna mogła trochę lepiej zagrać... czasami sprawiała wrażenie infantylnej kobietki, ale może tak miało być, inna kobieta nie zechciałaby takiego życia. Nie wiem...

ocenił(a) film na 6
kyle_reese

A mnie razi takie jednostajne rozpisanie ról. Anna irytująca. Zanussi jak zwykle musiał przynudzić. ..

ocenił(a) film na 8
xtomix

Tak, zanussi tak już ma, ale przynajmniej dba to treść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones