PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710727}
4,8 1 060
ocen
4,8 10 1 1060

Strzeż się sąsiada
powrót do forum filmu Strzeż się sąsiada

Już dawno nie oglądałam takiego gniota, zapowiadał się nawet fajnie, ale to co działo się później było wręcz żałosne, oglądałam do końca żeby się ostatecznie pośmiać. Podczas filmu graliśmy w zabawę kto wyłapie więcej idiotyzmów, niedociągnięć i naciągnięć w filmie, no masakra nie polecam nikomu. Chyba, że chce zmarnować 1;22h.

Siostra

Faktycznie, nudny film jak "flaki z olejem".

ocenił(a) film na 7
Siostra

Dla mnie film jak najbardziej dobry. Nie tyle ze straszny, bo nie bylo tam nic takiego ale interesujacy i ciekawy. Do gniotow to on ma lata swietlne.

ocenił(a) film na 9
Bajker123

No własnie, fajny thriller. Ci ludzie potrzebują fimów popularnych tak samo jak z muzyką w innym razie taki film mniej znany jest skreślony jeszcze przed oglądnięciem. Wy jesteście widzami na jakiej podstawie oceniacie grę aktorską, reżyserie, czy operowanie kamerą, nie skupiacie się na filmie tylko na krytyce filmu.Przeważnie jest tak że jak podoba mi się jakiś film to później jak wchodze na filmweb żeby sprawdzic to film ma słabą ocenę na przykład ze względu na niedostatecznie dobre ujęcia czy podobne bzdety, wiadomo że jak się będziesz skupiać na błędach a nie na filmie to ci się on nie będzie podobał.

ocenił(a) film na 7
huytareoika

Jest duzo filmow ktore maja niska ocene ok. 4.5 a sa naprawde swietne, a jest tez duzo tych co maja ok.6 a sa kompletnie beznadziejne. Szczegolnie horror to dotyczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones