PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609772}
6,8 461
ocen
6,8 10 1 461
Student of the Year
powrót do forum filmu Student of the Year

Bo jakoś go nie widziałem mimo, że się dobrze przyglądałem aktorom. Kajol widziałem widać, że dalej jest w wyśmienitej formie tanecznej. Proszę więc forumowiczów o odpowiedź, w którym momencie w filmie jest SRK?

Malinka2000

Odpowiedź jest prosta: SRK nie występuje w tym filmie. KJo powiedział, że SRK jest jedynie w roli producenta tego filmu.

Pozdrawiam. :)

julCia69

To czemu zarówno jest w obsadzie tego filmu jako aktor i w filmografii SRK też ten film jest wymieniony? Błąd admina strony, czy co?

Malinka2000

Początkowo wszyscy myśleli, że będzie grał. Był w obsadzie na zagranicznych portalach filmowych, a przy uzupełnianiu obsady tutaj też został dodany. Nie został skasowany z obsady przy uzupełnianiu ról po prostu.
Osoby, które dodają obsady, czy informacje do filmu to jedna grupa, są jeszcze osoby (czyli grupa druga), które muszą te informacje zaakceptować, by wpisały się do bazy. Minie trochę czasu zanim się SRK "wykasuje" z tego filmu.

Pozdrawiam. :)

julCia69

julCia69 serdecznie Ci dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, miłego wieczorku

Malinka2000

W końcu zniknął z obsady (został jedynie, jako producent rzecz jasna). :)

Pozdrawiam, udanego dnia. :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones