PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10045423}
6,4 909  ocen
6,4 10 1 909
6,9 8 krytyków
Sugarcane: rozliczenie z przeszłością
powrót do forum filmu Sugarcane: rozliczenie z przeszłością

Czarna mafia

ocenił(a) film na 10

Porażające jest to że Kościół katolicki, księża i zakonnice, czyli czarna mafia nigdy za to nie odpowie.

XPIHb

i prawidłowo SZATAN TO PAŁA

ocenił(a) film na 1
XPIHb

https://pl.aleteia.org/2024/02/27/szkoly-rezydencjalne-w-kanadzie-nowe-ustalenia

ocenił(a) film na 8
patatajmiauhau

Aleteia xD No bardzo wiarygodne źródło xD I ten Flangan co nie widzi problemu w pornografii dziecięcej. Hit.

ocenił(a) film na 1
saitek

Oczywiście bardziej wiarygodna jest Trybuna Krasno-Ludu z Czerskiej, bo tam ten temat jest poruszany bardzo często, ale tylko wtedy gdy nie dotyczy ,,swoich'', w przeciwnym wypadku ,,woda w gębach''.

ocenił(a) film na 1
saitek

,,Aleteia'' też nie jest jedynym źródłem informacji, bo na przełomie 2023/2024 roku, było b. wiele publikacji (przede wszystkim w j. ang. i franc. — ale to chyba nie jest problemem) podważających pierwotne oskarżenia i jeśli ktoś nie jest ideologicznym „betonem”, to warto się z nimi zapoznać, zanim wyciągnie się własne wnioski.

patatajmiauhau

Jest też oficjalny, rządowy raport Kanady na ten temat i oficjalne stanowisko i raport Watykanu ale jasne, można słuchać jakichś prawicowych propagandystów i fanatyków. Można też wysłuchać wywiadów z członkami komisji powołanej do prowadzenia oficjalnego w tej sprawie. Większość z nich potrzebowała pomocy psychologicznej. I teraz pytanie jakim trzeba być patusem żeby choć próbować bronić takich zbrodni i nie współczuć ofiarom. Od razu uprzedzał, że nie biorę udziału w polemice i moja odraza na jakąkolwiek próbę wywracania kota ogonem tylko wzrasta.

ocenił(a) film na 1
7kota

A te przejawy „kindersztuby” to nabyte czy genetyczne?

ocenił(a) film na 7
patatajmiauhau

Buhahaha prawacki bełkot i taki też periodyk.

ocenił(a) film na 1
browne_2

Muszę przyznać, Drogi Zlewaku, że czuję się przygwożdżonym siłą Twoich argumentów. XD

ocenił(a) film na 7
patatajmiauhau

Mam w rowie twoje zdanie. Nawet nie warto z nim polemizować. Ludzie piszą o zbrodniach kościoła a ty odwracasz głowę i pitolisz o przestępstwach komunistów. Jeszcze przenieś się do innej parafii i nadal broń tej zorganizowanej grupy przestępczej. Na pohybel czarnej mafii

ocenił(a) film na 1
browne_2

Mózg, słownictwo i pisownia dowodzi bliskiego pokrewieństwa (wsobnego) z lemparcim rodem. XD

ocenił(a) film na 7
patatajmiauhau

Prawactwo to stan umysłu które najczęściej dowodzi ucisku na mózg, tudzież tętniaka. Sugeruję badania. Ave

ocenił(a) film na 1
browne_2

Taki totalny brak inwencji, że Zlewakowi pozostaje jedynie „ping-pong”, określany jest mianem impotencji. XD