PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9877}
5,2 8 876
ocen
5,2 10 1 8876
3,1 7
ocen krytyków
Super Mario Bros.
powrót do forum filmu Super Mario Bros.

Nigdy, przenigdy

ocenił(a) film na 3

Ten film to straszny kawał szajsu. Już od dziecka budował złe emocje w moim życiu. Przez niego, w przedszkolu, jako młodociany fan Nintendo, pokłóciłem się z najlepszym kumplem, bo uważał, że Luigi nie ma wąsów i jest synem Mario, a ja nie mogłem w to uwierzyć, kłócąc się z nim, że Mario i Luigi to bracia i obaj mają wąsy. Prawie się pobiliśmy.
(tematu kto wyhaczył księżniczkę nawet nie zaczynaliśmy) xD

Ogólnie, oglądałem ten film kilka razy w życiu i nic mi sie w nim nie podobało. Ani odzwierciedlenie świata z gier, ani jakiekolwiek inne konsekwencje względem ich, ani muzyka, ani fabuła, ani efekty.

Manobaru

"Ogólnie, oglądałem ten film kilka razy w życiu i nic mi sie w nim nie podobało" , pierwsze pytanie po co oglądałeś kilka razy skoro Ci się nie podobał ? Druga sprawa jak odzwierciedlić chłopka skaczącego po żółwiach i zbierającego pieniążki ? A po trzecie kiepska fabuła ? Hym kwestia gustu dla mnie osobiście 100 razy lepsza niż kowboje i obcy :]

ocenił(a) film na 3
kysiucom

1) Może jako fan Super Mario, zbyt wiele razy próbowałem dać mu szansę; może jestem frajerem, który ma za dużo wolnego czasu; a może po prostu zbyt wiele razy leciał w telewizji, kiedy siedziałem na rodzinnych spotkaniach, kiedy ktoś się upierał, żeby był włączony telewizor, ustawiony na polsat, nie wiem... Ale to dobre pytanie
2) Co do fabuły, to twórcom późniejszych gier jakoś udawało się to ubierać w fabułę. Chociaż z drugiej strony, patrząc na to, jak wyszły adaptacje animowane, to może lepszym rozwiązaniem byłoby po prostu zostawić tego nieszczęsnego Mario na konsolach i nie brać się za żadne ekranizacje. W skrócie mówiąc, chyba już lepiej było zostawić ten temat w spokoju i w ogóle nie podejmować się produkcji takiego filmu, niż próbować "rzeźbić w gównie" ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones