PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540267}

Super

6,1 7 524
oceny
6,1 10 1 7524
5,7 6
ocen krytyków
Super
powrót do forum filmu Super

super 9/10

ocenił(a) film na 9

Zaniemowilem. Nastepny po defendorze czy kickass znakomity film o superbohaterze. Nie jest to komedia, nie jest to film przygodowy, po prostu film o szukaniu sprawiedliwosci, o szukaniu w sobie superbohatera, o czym wielu w snach czesto sie widzi. Podobalo mi sie w filmie pokazanie wrecz karykaturalnej postaci superbohatera (niczym w defendorze) ktory przeistacza sie w maszyne do zabijania. Tak wlasnie powinny sprawy wygladac w takim wlasnie filmie. Fajna sciezka dzwiekowa, super aktorstwo. Ellen Page, obserwuja ja od dawna i naprawde uwazam ja za znakomita aktorke. Pamietam ja z hardy candy no i z juno. W tym filmie zagrala na 100%. Film polecm.

ocenił(a) film na 6
dabram17

A nie jest to raczej kopia filmu Defendor, ktory byl kopią filmu Special (2006). Fakt ze Super był pełni świadomy swoich ograniczeń, Defendor był trochę w opóźniony i nieświadomy, a Special był pod działaniem nowych leków przeciko deprecji. Z innej znów strony, był też inny film Noise (2007), o nocnym mścicielu, niszczącym w samochody, w których coraz to włączały się alarmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones