Superhero

Superhero Movie

2008 1 godz. 15 min.
5,7 32 635
ocen
5,7 10 32635
2 864
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":3}
{"type":"film","id":224961,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Superhero+Movie-2008-224961/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Superhero
  • lastmanstanding ocenił(a) ten film na: 7

Nielsen jest tutaj naprawdę w formie. Aż byłem zdziwiony, że Nielsen potrafił "tyle" powiedzieć w filmie z 2008 roku. Humor jest dość absurdalny, pozbawiony politycznej poprawności. Szczerze mówiąc dawno się tak nie ubawiłem a zobaczyłem ten film zupełnie przypadkowo.

• Carmellia ocenił(a) ten film na: 7

lastmanstanding Podpisuję się pod tym tematem :) Mnie ten film również rozbawił. Może mam kiepskie poczucie humoru, ale mało która komedia mnie tak rozbawiła jak właśnie ta.

• Carmellia Też uwielbiam Absurdalne parodie!! - L.Nielsena często oglądam :)
    Ten film chwilami potrafił zszokować - ale większość absurdów wyszła w postaci mojego głośnego śmiechu! :D
    Zasłużone "6" - "7" troche naciągnięta, ale niech będzie :)

• Mauna_Kea ocenił(a) ten film na: 7

Carmellia mnie dawno żadna komedia nie bawiła aż do obejrzenia tego filmu. obejrzałem ze względu na Nielsena, który jest/był chyba jedynym aktorem, który wypowiada śmieszne i absurdalne kwestie z kamienną wręcz miną. Parodia udana, śmieszna i celna !

• Carmellia ocenił(a) ten film na: 7

Carmellia Cieszę się, że ktoś się ze mną zgadza! :)

• DarkAngel93 ocenił(a) ten film na: 8

Carmellia Ja również się zgadzam. Nie przepadam za komediami, lecz przy tej śmiałem się bez przerwy :D. Ostatnim razem tak dobrze bawiłem się na Czasie Surferów i klasycznych parodiach właśnie z (nomen omen) Leslie Nielsenem. Ten sytuacyjny humor trafił idealnie w mój gust :).