PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669181}

Superman DCU: Wyzwolenie

Superman: Unbound
6,3 2 103
oceny
6,3 10 1 2103
Superman DCU: Wyzwolenie
powrót do forum filmu Superman DCU: Wyzwolenie

Brainiac

ocenił(a) film na 8

Ja nie rozumiem jednej rzeczy. Wychowałem się na Superman TAS i tam wyraźnie było pokazane, że Brainiac pochodzi z Kryptona, że jest to istota w pełni komputerowa (a przynajmniej na samym początku). Tymczasem w Superman: Wyzwolenie jest ukazany jako twór organiczny z planety Colu (czy jakoś tak). Wiem, że to na podstawie komiksu, ale scenarzyści mogliby się opowiedzieć za jedną wersją. Mi osobiście odpowiada ta pierwsza.

ocenił(a) film na 7
urool

Nie ma jednej wersji, kazda serie, kazdy film trzeba traktowac jak osobne podejscie do tematu. Inaczej wygladaj wydarzenia w Smallville a inaczej w serii animowanej a jeszcze inaczej w serialu i filmach. Jako fan powinienes sie juz przyzwyczaic;]

urool

Możliwe, że ma to związek z restartem 52 serii DC, które noszą teraz nazwę ,,New 52". Przedefiniowano w nich niektóre postacie i o ile niektóre historie z Batmanem (np. ,,Trybunał Sów) są na dosyć wysokim poziomie, o tyle Superman moim zdaniem sięgnął dna (sądząc po wydanym przez Egmont ,,Superman i ludzie ze stali). Sam nie mogę tego przełknąć. Wychowałem się na komiksach TM-Semic i w głowie mam zupełnie inny obraz ,,Człowieka ze stali".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones