PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9882}
6,3 12 081
ocen
6,3 10 1 12081
6,2 4
oceny krytyków
Superman II
powrót do forum filmu Superman II

ten film to naprawde była nie samowita rozrywka. Pierwszy raz w zyciu taki film na czarno bialym tv.

ocenił(a) film na 6
lok2

Zazdroszczę , dziadku.

użytkownik usunięty
lok2

Ja jako sześciolatek oglądałem w 1990 roku w sobotę po Wiadomościach w TVP 1 i to był film, który zrobił na mnie takie wrażenie, że rozpoczął moją miłość do kina. Potem oczekiwałem z nadzieją podobnych jakości w innych filmach.
Pewnie widziałeś, ale jeśli nie to koniecznie porównaj:
http://www.filmweb.pl/film/Superman+II-2006-457962

No ja też mialem ten okres na mysli i wiem że, to było w sobote po wiadomościach Superman vs generał Zod.
A Gwiezdne Wojny tez leciały jakos w tamtym okresie. A o tej wersji kiedyś słyszałem ale nie oglądałem.

ocenił(a) film na 8
lok2

Pamiętam tamte lata :)To leciało i jeszcze Gwiezdne Wojny epizod 4 Nowa Nadzieja i to na czarno-białym telewizorze :)Pamiętam jak robiło się przestawki z sytemu Secam na PAL :)Stare dobre czasy hehhehe:)

użytkownik usunięty
anubis2342

Za czasów kiedy nie było jeszcze znaczków z logiem telewizji, dano Gwiezdne Wojny: Nową Nadzieję w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, wieczorem! To był prawdopodobnie 1990 rok. Wersja oryginalna filmu uchowała się lata, aż została wymazana...Dzisiaj miała by jakąś wartość snetymentalną i można by było obejrzeć film bez tych wszystkich cyfrowych śmieci, które zostały dodane w 1997 roku.

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się :)Ale mam na kompie zgraną z VHS bez poprawki które nastąpiły :)

ocenił(a) film na 8

Pierwszy raz w tv puszczono SW w Wielkanoc, bodajże w Lany Poniedziałek :)

ocenił(a) film na 9
baba_yaga

Dokładnie tak było w lany poniedziałek. A Superman był w wakacje w telewizji i był niesamowity dla nas dzieciaków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones