film

Surferka z charakterem

Soul Surfer
2011
1 godz. 52 min.
7,1 20 109
ocen
7,1 10 1 20109
Oparta na faktach historia trzynastoletniej surferki, która traci rękę w wyniku ataku rekina.  więcej mniej
Surferka z charakterem zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Surferka z charakterem
Zwiastun nr 1
"Soul Surfer" to opowieść o młodej miłośniczce wind surfingu (Robb), która traci rękę w wyniku ataku rekina. Bohaterka nie poddaje się jednak i kontynuuje karierę surferki. Aż w końcu przechodzi na zawodowstwo. 2011-01-13T12:41:20 https://fwcdn.pl/webv/40/48/24048/soulsurfer.24048.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/39/558939/soul_surfer_official_trailer.vp9.1080p.webm

"Surferka z charakterem" to oparta na faktach niewiarygodna historia nastoletniej surferki, Bethany Hamilton (AnnaSophia Robb), która straciła rękę po ugryzieniu rekina. Dziewczyna musi stawić czoła faktowi, że jej dotychczasowe życie uległo bezpowrotnej zmianie. Jednak dzięki miłości, jaką darzą ją rodzice, Tom (Dennis Quaid) i Cheri"Surferka z charakterem" to oparta na faktach niewiarygodna historia nastoletniej surferki, Bethany Hamilton (AnnaSophia Robb), która straciła rękę po ugryzieniu rekina. Dziewczyna musi stawić czoła faktowi, że jej dotychczasowe życie uległo bezpowrotnej zmianie. Jednak dzięki miłości, jaką darzą ją rodzice, Tom (Dennis Quaid) i Cheri (Helen Hunt), Bethany nie poddaje się i powoli wraca do sportu. Upór i niezachwiana wiara pomagają dziewczynie wrócić do normalności, dając jej siłę do niesienia pomocy innym. Obejrzyj wzruszającą i inspirującą historię Bethany Hamilton, która stała się w Ameryce symbolem woli walki, daj się porwać świetnej muzyce Marco Beltramiego, poczuj niepowtarzalny klimat Hawajów i pozwól się przekonać, że mimo przeciwności losu warto spełniać swoje marzenia.

boxoffice
$47 088 990 na świecie
$43 853 424 w USA
$3 235 566 poza USA
budżet
$18 000 000
na podstawie
Bethany Hamilton (autobiografia) /
studio
Enticing Entertainment (przedstawia) / Island Film Group (przedstawia) / Brookwell-McNamara Entertainment / więcej
tytuł oryg.
Soul Surfer
inne tytuły
Soul Surfer Holandia
więcej
Bethany Hamilton W filmie jako statyści wystąpili członkowie rodziny Bethany Hamilton. Podczas sceny w kościele jej rodzice siedzą za Dennis'em Quaid i Helen Hunt, a szwagierka śpiewa w chórze.
Film kręcono na wyspach: Kaua'i i O'ahu (Hawaje, USA).
AnnaSophia Robb podczas kręcenia scen, które następują po ataku rekina, nosiła na lewym ramieniu zielony rękaw. W postprodukcji jej ręka była cyfrowo usunięta.
"Soul Surfer" to film opowiadający historię Bethany Hamilton, amerykańskiej surferki. W wieku trzynastu lat została zaatakowana przez rekina, który odgryzł jej lewą rękę. Film został nakręcony na podstawie jej autobiograficznej książki "Soul Surfer: A True Story of Faith, Family, and Fighting to Get Back on the Board" wydanej w 2004 roku. Początek... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych