PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558939}
7,1 20 145
ocen
7,1 10 1 20145
Surferka z charakterem
powrót do forum filmu Surferka z charakterem

Jak zwykle Amerykanie zrobili przesłodzoną opowieść epicką. Rzeczywistość jest jednak mniej kolorowa, choć historia Bethany i jej podejścia do życia jest godna podziwu. Polecam zapoznać się z prawdziwymi faktami, choćby takimi, że Hamilton to biznes jak wiele innych - dziewczyna i jej rodzina umiejętnie wykorzystali wypadek, który jej się przytrafił: http://sportprofile.pl/aktualnosci.php?nid=42 . Co jednak nie ujmuje jej dotychczasowych dokonań. To naprawdę fajna, skromna dziewczyna. A film, jak film, można obejrzeć :)

ocenił(a) film na 8
tomala7629

Wykorzystali - założyli fundację charytatywną, która pomaga osobom niepełnosprawnym.

ocenił(a) film na 6
tomala7629

no dokładnie, sporo części filmu jest znacząco podkolorowanych - typowo amerykańskie :)
Szczególnie Alana Nlanchard ma bardzo mocno wyostrzony charakter - zrobiono z niej jednoznacznie 'czarny' charakter - osobę przepełnioną pychą, której zależy jednynie na zwycięstwie.
Z 'szarych' charakterów zrobiono czarno-białe - za to zamiast 7 film otrzymał ode mnie tylko 6.

ocenił(a) film na 10
LubieDziewoje

Dzieciaku, o czym ty piszesz

ocenił(a) film na 6
pinang

a czytać nie umiesz?
Film jest cukierkową opowiastką dla nastolatek, w której postacie mają bardzo podkolorowane charaktery. Takie jest moje zdanie.

ocenił(a) film na 5
LubieDziewoje

Dokładnie,wszystko w tym filmie jest cukierkowe,ot familijny film wyszedł z tego :D

ocenił(a) film na 6
LubieDziewoje

trochę nagromadziłem niepotrzebnych powtórzeń i moja wypowiedź niespecjalnie dobrze wygląda.
Cukierkowa. Bethany to bohaterka, a wszyscy jej przeciwnicy to czarne charaktery. Tyle w temacie.
Ale AS Robb dobra aktorka <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones