PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723068}

Surwiwalista

The Survivalist
5,7 3 012
ocen
5,7 10 1 3012
Surwiwalista
powrót do forum filmu Surwiwalista

Nudy

ocenił(a) film na 3

Nudny i kiepsko zrobiony film. Gra aktorów na całkiem przyzwoitym poziomie. Natomiast scenariusz to nuda i dłużyzny. Dodatkowo, pokazanie w sposób tak bezpośredni męskiego onanizmu uważam za wręcz niesmaczne, i dodatkową porażkę. Co chciał tym osiągnąć reżyser ?. Może uatrakcyjnić film ?. Wypadło to jeszcze bardziej żałośnie.

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Skąd się biorą takie pomyje ??

ocenił(a) film na 3
Maverick0069

Wszystko zależy od gustu i dobrego lub złego smaku.

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Dobre podejście do kina to stawienie się na miejscu wybranego przez siebie bohatera danej produkcji, takowe moje zdanie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

ale cycuszki już nie raziły? Cycuszki już był smaczne?

ocenił(a) film na 3
marcholt

Nie, nie były. Ten film zupełnie niepotrzebnie epatował tym co ogólnie uważane jest za niesmaczne .

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

to co jeszcze było niesmaczne? czym epatował?

ocenił(a) film na 3
marcholt

Najwyraźniej tym co się Tobie bardzo podoba, i tym co bardzo lubisz. Tak że każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Tu masz rację, każdy ma swoje zdanie. Dla mnie bardziej niesmaczne były zwłoki zakopywane w płytkich grobach, a dla ciebie widok wzwiedzionego członka.

ocenił(a) film na 3
marcholt

Prościej będzie powiedzieć że i płytkie groby i onanizm i generalnie wszystko było do bani. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

ale jednak nad jednym się przechodzi do porządku dziennego a drugie dalej oburza, nie?

ocenił(a) film na 3
ChrisKrasz

Moim zdaniem, reżyser sobie przyjął taką konwencję, na mocno naturalistyczny film. Mnie ta scena onanizmu nawet się podobała, to było takie ludyczne, pierwotne - skojarzyło mi się z etnograficzną anegdotą o tym, jak jeszcze w XIXstym wieku białoruscy chłopi uprawiali sex z nagą glebą - tu było podobnie.

ocenił(a) film na 3
sofronzatijew

Zgadzam się z Tobą w 100%. Powiedziałeś to czego ja nie potrafiłem

ChrisKrasz

Dziękuję :) Ale ta scena do klimatu filmu oraz do konwencji jaką przyjął reżyser jak najbardziej pasowała - mnie film po prostu się podobał, nie pozostawił mnie obojętnym, lubię takie kino - może dlatego ta scena mi nie wadzi - po prostu, może nie o tę scenę tu chodzi - może film zwyczajnie nie był w Pana guście, zdarza się :)

ocenił(a) film na 3
ChrisKrasz

Pozostaje również pytanie po co. Po co główny bohater spuszcza się do sadzonek, po co do nich sika? Mad Maxa się naoglądał razem z twórcami tego dzieła. Niech wyjdzie przed te swoją chałupę, wszystko rośnie jak oszalałe bez sikania, to nie pustynia. No dobra, odpuszczam mu, być może nie chodzi mu o nawóz, tylko o jakieś akty we własnym pojęciu pierwotne, o zapłodnienie. Pomysł nudnawy, ale niech mu będzie, temu filmowi. Chciałbym natomiast żeby mi ktoś wytłumaczył skąd te straszne problemy z żywnością przy tak znacznej redukcji ludzkiej populacji. (I dlaczego dynia jest do kitu.) Jest roślinka, jest ptaszek, jest królik, musi być cała reszta, w przeciwnym razie zostały by same króliki, same ptaszki, same roślinki i wszystko by się rozchrzaniło.

ocenił(a) film na 7
darrowred

Sika by nawozić.
Nie pierwszy to film, w którym widzę jak bohater użyźnia ziemie własnym moczem.

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

Mnie wciągnął ten minimalizm i groza z zainteresowaniem oglądałem jak potoczą się dalsze losy bohaterów.

ocenił(a) film na 6
seboka

Własnie to jest przykład jak małymi środkami można zrobić ciekawy film,który zaangażuje widza a nie to co teraz się robi czyli dużo bum i zero napiecia i klimatu.Dać temu reżyserowi większy budżet i naprawdę może wypłynąć na szerokie wody,oby.Ja takie kino kupuję,wszystko w nim zagrało a przede wszystkim przekonywująca gra aktorska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones