PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723068}

Surwiwalista

The Survivalist
5,7 3 025
ocen
5,7 10 1 3025
Surwiwalista
powrót do forum filmu Surwiwalista

w buszu, w polowych warunkach, od 7. lat. Codzienny cykl działania zostaje załamany w momencie przybycia do miejsca przebywania głównego bohatera dwóch kobiet, matki i córki. Od tego czasu, współpraca z chęcią przetrwania, wytwarza między nimi więź, szczególnie między bohaterem, a młodą dziewczyną. Kilkukrotnie zostają napadani przez innych, którzy chcą wtargnąć do kryjówki w której mieszkają. Matt Damon na Marsie hodował ziemniaki, bohaterowie w "The Survivalist" uprawia rośliny, by mogli mieć żywność do przetrwania, w trudnych warunkach z jakimi każdego dnia muszą się zmagać. Film udany, trzyma w napięciu, daje do myślenia i zastanowienia, co by się zrobiło na miejscu głównego bohatera będąc samemu w takiej głuszy. Warto obejrzeć.

dzyniu88

"Film udany, trzyma w napięciu, daje do myślenia i zastanowienia, co by się zrobiło na miejscu głównego bohatera będąc samemu w takiej głuszy. Warto obejrzeć"

Do tego ocena 4? Więc film udany, czy ujdzie? Przez takie ocenianie człowiek omija szerokim łukiem ciekawe pozycje, bo myśli, że to gniot.

ocenił(a) film na 4
perun_6

Moja skala ocen od lat opiewa 1-5...

dzyniu88

Przecież to nie liceum. Skala ocen w tym serwisie jest zupełnie inna...

dzyniu88

Dokładnie, co za idiotyzm! Kogo obchodzi twoja skala ocen? Dostosuj się i nie zaniżaj! Po za tym myśl!

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Tak, przydałoby się dostosować, film w takim razie powinien od Ciebie dostać 8, a nie 4. Nic dziwnego, że ma taką średnią ;/

ocenił(a) film na 6
paulkamyszek

Da się w jakiś sposób zgłosić użytkownika który jawnie przyznaje się do celowego zaniżania ocen?

ocenił(a) film na 4
dzyniu88

Tak tylko podpowiem, że jak coś opowiadasz to daj znać, że spoiler bo ktoś się nadzieje i jest wtedy niefajnie. Ja na szczęście tego uniknąłem ;] Mnie trochę brakowało tego przetrwania, były fajne pomysły lecz uważam, że powinien w ciągu tych kilku lat stać się prawdziwym myśliwym, który zapozna się z zachowaniem zwierząt i będzie miał zawsze wiele opcji by najeść się jakiegoś mięska. Jak stracili plony to nie pokazali zbytnio jak zdobywali pożywienie... Co czekali aż im urośnie po ponownym posadzeniu??? Bo zwierząt to raczej nie jadali - baaardzo rzadko... Polecam też film "Przetrwanie" trochę o czym innym ale napięcie znacznie lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones