Koszmar. Oszustka udramatyzowala sytuację rzekomym zamachem a potem programem ochrony świadków.
Ale- bohaterka filmu jest inteligentna kobieta wychowana w Anglii. Jakim cudem wybranek postrzelony w Kenii mialby nagle trafić do programu ochrony świadków w USA?
Poza tym skoro już rodzi mu się dziecko z inna to powinien być koniec bo dziecko ma matke która wciąż będzie obecną w związku zwłaszcza że dziecko jest małe. A ta wybiera z ukochanym ubranka dla dziecka.
Kuzynka to psychopatka bo prowadziła grę całymi latami poświęcając na to mase czasu i energii.
Obie moim zdaniem cierpią na zaburzenia psychiczne. Pierwsza miała zaniżone poczucie własnej wartości, skoro wkręciła się w internetową relację i uporczywie trwała w niej, mimo że Bobby'ego nie widziała ani razu. Zadurzyła się w jego wyobrażeniu i wszystko by było OK, gdyby miała 10-15 lat, a nie 30+. Bardzo niedojrzała, naiwna i nieasertywna jak na swój wiek. Druga - psychopatka. Szkoda, że dokument dostarcza na jej temat praktycznie zero informacji.
Poza tym tak rzekomo ciężko poszkodowany po 6- krotnym postrzale oraz odizolowany w programie ochrony swiadkow Bobby który lezy i mowic nie może jakoś zrobil dziecko innej kobiecie... co do kuzynki faktycznie zero informacji szkoda
Przede wszystkim będąc w programie ochrony świadków raczej nie wysyła się obcym ludziom w necie zdjęć. Z metadanych można dużo wyczytać a nigdy nie masz pewności czy nie piszesz z jakimś oszustem czy zamachowcem. W takim programie raczej interesują się czy korzystasz ze społecznościówek