PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692649}

Sygnał

The Signal
5,9 17 895
ocen
5,9 10 1 17895
Sygnał
powrót do forum filmu Sygnał

I tam muzyka ;].

Ogolnie zadnych minusow nie stwierdzam.Bardzo dobre kino S-fiction.Trzyma w napieciu i daje do myslenia ;].

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

sporo ludzi nie rozumie o co tu naprawdę chodziło, film ma głębszy sens może zaczniemy jakąś prawdziwą dyskusje, nazwali ziomka hybrydą czyli oni stworzyli go, i zintegrowali z ich technologią, zaimplementowali mu wszystkie wspomnienia oryginału do tego stopnia że nie wiedział czym jest, 2 ludzie z którymi mieli styczność już po porwaniu byli także kopiami/hybrydami jednakże słabymi i byli eliminowani xd to coś w stylu przygotowań obcych do kolonizacji ziemi, lub stworzenia istot które będą nie do poznania dla ludzi na ziemi, które będą żyły między nimi itd sory jestem zjarany gdy to pisze to może to wszystko dziwnie wyglądać no ale peace

ocenił(a) film na 8
Die_by_the_Sword

Bardzo spok to opisales.Szczerze to pominalem watek z chybrydami.Musze jeszcze raz na spokojnie obejrzec sobie ten film.
Nie rozumiem jednak czemu wszczepiali im implanty.Po co im to.Ja ogolnie zrozumialem film jako nowy rodzaj uprowadzenia ludzi.
Z regoly kazdy czlowiek marzy prawie o tym ;] ogladajac filmy Spielberga itp.A tu jak w filmie GRAVITY poprostu czlowiek ma dosc kosmitow i kosmosu hehe.
Samych kosmitow nie pokazali bo widzialem jakiegos cyborga.Szkoda.

Jesli chodzi jeszcze o twoja wypowiedz to nie wiem czy oni juz byli klonami czy nie.Wydawalo sie tak jak by
to byl ich pierwszy raz tych troje mlodych.Reszta to juz sam nie wiem czy oni byli bo odpoczatku zachowywali sie dziwnie.

ocenił(a) film na 9
lavrenzo84

podzielmy to na podpunkty
1 wiemy tyle iż brali udział nieświadomie w eksperymencie,
2 ostatnia scena gdy zaczął tak szybko biec, może świadczyć o tym iż Obcy chcieli się dowiedzieć ile ludzie są w stanie wycisnąć z tych protez
3 obcy zadawali pytania głównemu bohaterowi "czy on jest człowiekiem" chcieli wiedzieć czy on wyczuwał że jest inną formą życia, przykład inni ludzie którzy byli w filmie jak koleś którego murzyn zabił w domu "mówił że tu śpi on, tam ktoś inny itd" te formy życia chciały przeżyć za wszelką cenę i murzyn powiedział " niesamowita wola przetrwania" i go zabił gdyż już wiedział że typek zdał sobie sprawę z tego iż nie jest człowiekiem, tak samo ta babka czymkolwiek byli a pewnie jakimiś prototypami które prędzej czy później zaczęły sobie zdawać z tego sprawę że nie są ludźmi.

oglądnę resztę momentów na trzeźwo, dokładnie przeanalizuje może z czymś się zgadzasz/ nie zgadzasz podziel się opinią, właśnie sam sie pogubiłem czy powiedział do niego że kopią hybrydą idealną czy tylko hybrydą : P

ocenił(a) film na 7
Die_by_the_Sword

NIE MA CO MĄDRY TO TY JESTEŚ.

ocenił(a) film na 9
LWC

ELO MORDECZKO SZPEJSON POZDRAWIA

ocenił(a) film na 9
Die_by_the_Sword

On miał tylko nogi , a obcy chyba dążyli do stworzenia całego ciała, więc nie był ideałem , ale na pewno dobrym wstępem do osiągnięcia doskonałości. Nie puszczał dziwnej mazi tylko normalnie krwawił co ich cieszyło. Nasz bohater to był duży sukces i sprawdził się w testach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones