PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93905}

Synalek

The Good Son
7,1 18 945
ocen
7,1 10 1 18945
6,4 7
ocen krytyków
Synalek
powrót do forum filmu Synalek

Pokazal ze potrafi zagrac nie tylko milych chlopakow ale i tez tych zlych

Goracy

Popieram właśnie za ten film go cenię do dzisiaj,szkoda że się chłopak stoczył mam nadzieję że wreszcie będzie mu się powodzić

ocenił(a) film na 10
szarit

I moze znow zagra w czyms dobrym

Goracy

Na razie to musiałby dostać rolę bo patrząc na daty ostatnich występów to albo on się obija albo go nie chcą zatrudniać a biorąc pod uwagę jego potencjał to zmarnowany talent niestety.

ocenił(a) film na 7
szarit

Z tego co czytałam, to on się sam wycofał z kariery i chyba w ciągu 9 lat zagrał tylko w jednym filmie. Zresztą nieważne, fajnie byłoby go zobaczyć w roli jakiegoś psychola, zwłaszcza kiedy jest już dorosły.
A film całkiem fajny, pokazujący, że Culckin potrafi.

ocenił(a) film na 10
raethe

W Party monster zagrał pie*dolnietego polecam

ocenił(a) film na 10
Goracy

Racja

ocenił(a) film na 10
raethe

Jak był dzieckiem grał w filmach familijnych a teraz może będzie grał w czymś odpowiednim do swojego wieku ale czytałem kiedyś z nim wywiad i uważa że lepiej czuję się kiedy gra ze swoim zespołem rockowym.

ocenił(a) film na 10
szarit

Podobno gra w jakimś zespole rockowym

ocenił(a) film na 10
Goracy

Uważam że dobrze uchwycony, melancholijny klimat i świetnie wykreowane postacie chłopców.Synalek trzyma w napięciu i znakomite realistyczne przedstawienie niebezpiecznego, psychopatycznego dziecka a w dodatku ma zaskakujące zakończenie.Muzyka pasuje do klimatu filmu i pozwala jeszcze bardziej zagłębić się w świat bohaterów. Nie uświadczymy w niej fajerwerków, czy podniosłych tonów, ale idealnie oddaje atmosferę panującą w zimowych, północno-wschodnich zakątkach Stanów. Zdjęcia są ładne, zimowe i jesienne krajobrazy potrafią wywołać uczucie nostalgii i melancholii, dzięki nim udziela nam się smutek głównego bohatera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones