The Good Son

1 godz. 27 min.
7,1 18 139
ocen
7,1 10 18139
5 613
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"type":"film","id":93905,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Good+Son-1993-93905/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Synalek
  • Goracy ocenił(a) ten film na: 10

Pokazal ze potrafi zagrac nie tylko milych chlopakow ale i tez tych zlych

• Goracy Popieram właśnie za ten film go cenię do dzisiaj,szkoda że się chłopak stoczył mam nadzieję że wreszcie będzie mu się powodzić

szarit I moze znow zagra w czyms dobrym

• Goracy Na razie to musiałby dostać rolę bo patrząc na daty ostatnich występów to albo on się obija albo go nie chcą zatrudniać a biorąc pod uwagę jego potencjał to zmarnowany talent niestety.

• raethe ocenił(a) ten film na: 7

szarit Z tego co czytałam, to on się sam wycofał z kariery i chyba w ciągu 9 lat zagrał tylko w jednym filmie. Zresztą nieważne, fajnie byłoby go zobaczyć w roli jakiegoś psychola, zwłaszcza kiedy jest już dorosły.
    A film całkiem fajny, pokazujący, że Culckin potrafi.

raethe W Party monster zagrał pie*dolnietego polecam

• zegan333 ocenił(a) ten film na: 10

Goracy Racja

• DoktorLejdo ocenił(a) ten film na: 10

raethe Jak był dzieckiem grał w filmach familijnych a teraz może będzie grał w czymś odpowiednim do swojego wieku ale czytałem kiedyś z nim wywiad i uważa że lepiej czuję się kiedy gra ze swoim zespołem rockowym.

• zegan333 ocenił(a) ten film na: 10

szarit Podobno gra w jakimś zespole rockowym

• Koneser_Kielce ocenił(a) ten film na: 10

Goracy Uważam że dobrze uchwycony, melancholijny klimat i świetnie wykreowane postacie chłopców.Synalek trzyma w napięciu i znakomite realistyczne przedstawienie niebezpiecznego, psychopatycznego dziecka a w dodatku ma zaskakujące zakończenie.Muzyka pasuje do klimatu filmu i pozwala jeszcze bardziej zagłębić się w świat bohaterów. Nie uświadczymy w niej fajerwerków, czy podniosłych tonów, ale idealnie oddaje atmosferę panującą w zimowych, północno-wschodnich zakątkach Stanów. Zdjęcia są ładne, zimowe i jesienne krajobrazy potrafią wywołać uczucie nostalgii i melancholii, dzięki nim udziela nam się smutek głównego bohatera.