PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4567}

Synowie III Rzeszy

The Boys from Brazil
6,6 1 718
ocen
6,6 10 1 1718
6,0 4
oceny krytyków
Synowie III Rzeszy
powrót do forum filmu Synowie III Rzeszy

Pozytywem tego filmu było pojawienie się w nim kilku aktorów, których znam z innych produkcji (późniejszych):

- Steve Guttenberg (niezapomniany Karl Mahony z "Akademii Policyjnej"); kibicowałem mu, ale szybko zginął; zresztą, czy nie mógł przewidzieć, że po tej wpadce z radiem naziści będą go szukać?; a ten jak gdyby nigdy nic wrócił zadowolony do hotelu, zamiast uciekać jak najdalej z tą kasetą

- Richard Marner (również niezapomniany Płk. Von Strom z "Allo Allo"); pojawił się na krótko, aby szybko zginąć; jak go zobaczyłem w tym mundurze, to od razu stanął mi przed oczyma Von Strom; I tu mały paradox (wiem, że "Allo Allo" to inny serial), jak nazista może zabić innego nazistę i to pułkownika :-) było mi go bardzo szkoda

-Walter Gotell - generał Gogol z filmów o Jamesie Bondzie; tam grał komunistycznego generała a tu nazistę; widać był stworzony do ról wojskowych

- Anne Meara - ta aktorka grała Dorothy w serialu "ALF"; jak ją zobaczyłem to też się od razu uśmiechnąłem

Mówiąc krótko, te postacie osłodziły mi chociaż trochę gorzki posmak tego niezbyt udanego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones