PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490840}

Szalone serce

Crazy Heart
7,1 15 566
ocen
7,1 10 1 15566
6,3 7
ocen krytyków
Szalone serce
powrót do forum filmu Szalone serce
kubust

też mi się skojarzyło z wrestlerem - analogiczna historia ;)

ocenił(a) film na 7
dolores_haze_

Oglądalem wczoraj i dokladnie tak samo mi się skojarzyło jak Wam obu:D

ocenił(a) film na 9
dolores_haze_

Oj, nie uważam że jest to analogiczna historia. Tutaj widzimy autentyczną przemianę bohatera, natomiast w "Zapaśniku" mimo iż bohater wie, że to co czyni jest złe, to nie potrafi do końca walczyć z rzeczywistością, co ostatecznie kończy się jego tragedią.

ocenił(a) film na 6
kubust

Haha! To samo powiedziałam w trakcie seansu!! :-) Coś w tym jest widocznie, skoro tyle osób na to tak spojrzało!! :-)

kubust

no równie dobrze można pod to podpisać też ostatniego "Rocky'ego" czy "The Tower" z Van Dammem (wstrzymany zresztą, nie wiadomo czy w ogóle powstanie). Faktycznie, schemat podobny, zmienia się za to forma... Tym niemniej każdy z tych filmów mnie osobiście bardzo dobrze się oglądało, więc to chyba niegłupia formuła...;)

ocenił(a) film na 9
kocurr

nom ale o ile Zapaśnik był dość dobrym powrotem Rourke'a to wymienionych przez Ciebie filmów raczej nie ma co porównywać pod względem aktorstwa...

ocenił(a) film na 8
kubust

Dokładnie, ale ogląda się dobrze. Dobrze zagrane role.
Oczywiście to tylko moja opinia.

ocenił(a) film na 7
kubust

Zapaśnik jest zdecydowanie bardziej mroczny - Serce, to pozytywne kino. Brakowało mi, żeby główny bohater, gdy wszystko zaczęło iść znowu dobrze, zaczął znowu pić - lepsza końcówka by była. Bardziej prawdziwa.

ocenił(a) film na 9
zyrandol

Czy bardziej prawdziwa, to bym się sprzeczał. Nie każdy po tego typu zawodzie pogrążyłby się ponownie w alkoholizmie. Jeśli zrozumiał, że naprawdę to co czynił było nieodpowiednie, to nie pogrążyłby się ponownie w alkoholu. Mim zdaniem zakończenie jest odpowiednie.

ocenił(a) film na 5
kubust

Mam identyczne skojarzenie! I jak widzę, nie tylko ja :)

ocenił(a) film na 6
kubust

Nie zgadzam się. Zapaśnik opowiadał historie człowieka który chce coś jeszcze osiągnąć. Ten film było człowieku który się stoczył na dno bo tego chciał, czyli inaczej jak w zapaśniku.

ocenił(a) film na 8
kubust

mi ten film też po części przypominał zapaśnika - ogólnie warto go obejrzeć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones