PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127323}

Szansa na sukces

Raise Your Voice
6,7 35 346
ocen
6,7 10 1 35346
Szansa na sukces
powrót do forum filmu Szansa na sukces

3/10

ocenił(a) film na 3

Nic odkrywczego. Jest mnóstwo identycznych filmów, jak choćby High School Musical.
Całość jest przesłodzona a gra aktorska pozostawia wiele do życzenia. Dałam 3 tylko
dlatego, że na początku był Adam Gontier i TDG.

użytkownik usunięty
Rastamunia

high school musical byl nakrecony pozniej niz ten film

Rastamunia

Raczej nie porównywałabym tego filmu do high school musical. Oglądałam ten film jeszcze 7 lat temu jako nastolatka i zrobił w tamtym czasie na mnie duże wrażenie. Może po tych kilku latach widzę pewne niedociągnięcia filmu, powtarzalną fabułę i zróżnicowaną grę aktorską. Jednak biorąc pod uwagę fakt iż jest to film familijny, który ma być w takiej formie by i dzieci mogły go obejrzeć to uważam że jest ciekawy i warty obejżenia. Może nie był i nie będzie pretendentem do oscara, ale nikt nie powiedział że musi nim być.
Film ogląda się miło, lekko i bez wielkiego wysiłku umysłowego, ale jeśli właśnie ktoś szuka tego rodzaju filmu to polecam. Myślę że może się spodobać, o ile oczekiwania nie będą względem niego wygórowane.

ocenił(a) film na 10
Kate_wr

Ja się zgadzam z Kate_wr . Chociaż mam 14 lat to porównując sanse z 2002(!) roku a HSM , który miał większe pole do popisu to wolę obejrzeć szanse !

ocenił(a) film na 4
Rastamunia

Wedlug mnie film strasznie przewidujący - nic specjalnego i ciekawego.

ocenił(a) film na 8
Rastamunia

ja rozumiem ze film moze sie pewnym osoba nie podobac ale jak mozna porownac go do high school musical to jak porownywac piraci z karaibow do harry pottera ale rzeczywiscie film troszke za bardzo przewidywalny ale to norma jak na filmy amerykanskie mnie ten film sie osobiscie bardzo podoba ogladałam go wiele razy i jeszcze raz na pewno zobacze

ocenił(a) film na 5
Rastamunia

jak można wstawiać kogoś do obsady, kto nie umie śpiewać? Mój pies wyje lepiej
Powinni dać piosenkarkę, a nie słodką blondynę pokroju Britney Spears

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones