Film

Happy Times

2019 1 godz. 33 min.
5,5 538
ocen
5,5 10 538
70
chce zobaczyć
{"id":"847737","linkUrl":"/film/Szcz%C4%99%C5%9Bliwe+chwile-2019-847737","alt":"Szczęśliwe chwile","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/77/37/847737/7959280.2.jpg"}
Z pozoru niewinna szabatowa kolacja niespodziewanie wymyka się spod kontroli. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Luksusowa dzielnica w Los Angeles. Rodzina i znajomi z Izraela spotykają się na eleganckiej kolacji. Okoliczności idealnie nadają się, aby powspominać stare czasy, pożartować i dowiedzieć się co u kogo słychać. Nie oszukujmy się, takie spotkania rzadko przebiegają spokojnie! Zaraz ktoś porusza temat religii, polityki lub obowiązkuLuksusowa dzielnica w Los Angeles. Rodzina i znajomi z Izraela spotykają się na eleganckiej kolacji. Okoliczności idealnie nadają się, aby powspominać stare czasy, pożartować i dowiedzieć się co u kogo słychać. Nie oszukujmy się, takie spotkania rzadko przebiegają spokojnie! Zaraz ktoś porusza temat religii, polityki lub obowiązku rodzenia dzieci i zakładania rodziny. Mieszanka towarzyska w połączeniu z alkoholem, różnicami klasowymi, tajemnicami i zdradami staje się wybuchowa. Tu już nie chodzi o to, czy poleje się krew. Pojawia się pytanie, na której ścianie rozbryźnie się mózg! Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, a z każdą chwilą coraz trudniej ją opanować.

studio
M7200 Productions / OH!PEN / Urban Tales Productions
data produkcji
2019
tytuł oryg.
Happy Times
inne tytuły
Szczęśliwe chwile Polska
Nitra'e Besmachot (zapis łaciński) Izrael
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Kolejny film z cyklu spotkanie rodziny i znajomych przy stole, gdzie z każdą minutą wychodzą na jaw wszystkie brudy i pretensje, a atmosfera zagęszcza się, aż do brutalnego rozwiązania. Dramat/komedia dążąca w kierunku horroru pod koniec. Oczywiście do filmu ,,DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM ... więcej

  3
  • Mix

   LapisLazuliLL ocenił(a) film na 6

   "Dobrze się kłamie..", koreańskie rozwiązania i izraelski Tarantino. Wyszło nieźle,choć przewidywalnie, i coś mi świta, że tak miało być. Niezły scenariusz...trochę słabiej z napięciem, przyzwoici aktorzy... ... Ps.nie ma nic wspólnego z horrorem ale z gatunkiem ludzkim już tak:- P :-()

   1
   • Fajny film.

    ethangage ocenił(a) film na 7

    Nie wiedziałem, że Żydzi mają takie poczucie humoru. Jak dla mnie typowa czarna komedia. Bardzo fajne dialogi-polecam

    1
    • Rewelacyjny!

     gosia_strasz ocenił(a) film na 8

     Film, jakich mało ostatnio, zaskakująca fabuła choć paradoksalnie można było przewidzieć ale nie w tej kulturze :) czarna komedia z serii "dobrze się rozmawia w miłym towarzystwie" trup się ściele, zaskakujace sytuacje, nic, tylko oglądać!

     1
     • Szczęśliwe dni

      Kruger90 ocenił(a) film na 6

      Film całkiem całkiem nie zaspałem jak na większości filmów tych czasów ,ale i nie porwał . 6/10

      1