PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804205}

Szczęśliwy Lazzaro

Lazzaro Felice
7,4 8 399
ocen
7,4 10 1 8399
8,0 32
oceny krytyków
Szczęśliwy Lazzaro
powrót do forum filmu Szczęśliwy Lazzaro

Film ten jest dla bardzo wytrwałych widzów. Prawdziwych kinomanów i osób szukających na ekranie czegoś więcej. Takie filmy sprawdzają cierpliwość widza. Na moim pokazie wiele osób wyszło i tylko nieliczni dotrwali do końca. Nie jest to łatwe kino i nie każdy musiał zostać do końca. Ja się nie dziwię, bo sam nie jeden raz wychodziłem z filmów, które do mnie nie przemawiały lub mnie w żaden sposób nie wciągnęły. Ten film też mnie zmęczył ale dotrwałem. Nie będe opisywał fabuły bo jest już szczegółowa recenzja w opisie. Dla mnie najlepsza scena to akcja w banku i zachowanie ludzi. Takie niby proste.
Film typowo festiwalowy i dobry na DKF. Daje dużo amunicji do dyskusji dla głodnych wrażen artystycznych dusz.
Ocena 6 ******

ocenił(a) film na 10
ksdiamante

Obejrzyj sobie "Widmo wolności" Luisa Bunuela, a zobaczysz, że "Szczęśliwy Lazzaro" to umiejętne nawiązanie. Najlepszy film na tegorocznym Tofifest.

ocenił(a) film na 8
ksdiamante

Ja spodziewałem się powolnego filmu, ale paradoksalnie takim się nie okazał. Nie miałem wrażenia, że cokolwiek, co dzieje się na ekranie jest zbędne, a nawet jego płynność jest wciągająca, interesująca fabularnie i bardzo ładna audio-wizualnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones