PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32462}

Szczęśliwy Teksańczyk

The Lucky Texan
5,5 166
ocen
5,5 10 1 166
Szczęśliwy Teksańczyk
powrót do forum filmu Szczęśliwy Teksańczyk

lat 30-tych klasy B, które wyniosły Wayne'a i pokazaly szerokiej publiczności. Gwiazdą stał się dopiero po "Stagecoach" ale lubie te jego stare filmy w których imponuje sprawnościa fizyczną i wigorem. W tym filmie bardzo realistycznie walczy wręcz - biorąc pod uwage że trenował tężyznę z myślą o pozostaniu zawodowym futbolistą po studiach - nie moge się oprzeć wrażeniu że przy odpowiednim trenningu byłby dobrym bokserem lub ulicznym fighterem tamtych ektranowych czasów. Wiadomo że w niektórych scenach (tutaj jak strąca z konia uciekiniera po popisie jazdy na kawałkach drewna strumieniem) korzysta z dublerów... no ale... pewnie nie w kazej scenie czuł się na siłach...

kedarlupus

Tylko nie wiem po co Stopklatka puszcza na codzień takie g...

kedarlupus

Całkiem niezły. Mi najbardziej podobała się scena, w której John walczy z synem szeryfa, a zjazd na kawałku drewna korytem wodnym wywołał u mnie spory uśmiech :)
Film momentami trochę "poucinany", i nie wiem czy w takim stanie się zachował, czy ktoś przy nim później majstrował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones