PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30661}

Szczęśliwy człowiek

O Lucky Man!
7,8 2 866
ocen
7,8 10 1 2866
8,2 4
oceny krytyków
Szczęśliwy człowiek
powrót do forum filmu Szczęśliwy człowiek
smynia5

Obecnie, film ten, jak większość arcydzieł z epoki taśmy filmowej nie jest w Polsce dostępny. Wiele lat temu TCM puszczał go kilkakrotnie, po czym uznał, ze ciekawsza jest Godzilla, która atakuje. Ostatnio prosiłem o wznowienie tego filmu MGM Polska, ale jak na razie na próżno.
Inny przykład, kiedyś TVP emitowała całą serię Różowej Pantery w porządku chronologicznym, Ale dziś, na DVD dostępna jest tylko pierwsza część tej serii. Resztę pewnie dostaniemy, kiedy powstaną kina "powielokroć-dimension-i-ciagle-to-samo" czyli grające na okrągło w przeolbrzymim zbliżeniu sensacyjne filmy o życiu mrówek czy delfinów, a których klientela na film z Różową Panterą popatrzy jak na niemodny kapelusz.

voleon

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź, czuję się niepocieszona ponieważ po obejrzeniu "If" na prawdę chciałam zobaczyć. Może kiedyś to się uda. Święta prawda! Telewizja jest zbombardowana wszelkimi bezsensownymi filmami puszczanymi na okrągło, a arcydzieła skutecznie zostają izolowane dla widza chyba po to by ogłupić świat.

smynia5

Pozostają tylko torrenty. Wiele pięknych filmów jest niedostępnych w Polsce. Często kupuję interesujący mnie film za granicą (przez eBay) i oglądam z angielskimi napisami. Problem pojawia się, gdy chcę obejrzeć film z przyjaciółmi, którzy słabiej znają angielski.

minderbinder

Pozostaje mi czekać na cud w tym przypadku.Szczerze powiedziawszy wolałabym wersję w języku ojczystym. Gdyby ktoś miał jakieś informacje odnośnie emisji lub dostępu przez Internet bardzo proszę o kontakt :)

smynia5

Cześć, znalazłam ten film dzisiaj na zalukaj :-) Szczęśliwie w dobrej jakości i z napisami. Właśnie przymierzam się do seansu^^.

smynia5

jest na you tube

ocenił(a) film na 7
smynia5

Nie wiem czy jeszcze szukasz tego filmu , w każdym razie tez bardzo długo go szukałam aż w końcu znalazłam , jeśli dalej jesteś zainteresowana wyślę link .

karotka002

Pewnie, że jestem i będę bardzo wdzięczna :)

ocenił(a) film na 7
smynia5

http://zalukaj.com/zalukaj-film/23899/szczesliwy_czlowiek_o_lucky_man_1973_.html

życzę miłego seansu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones