7,7 2 406
ocen
7,7 10 1 2406
1 333
chce zobaczyć
7,8 5
ocen krytyków
{"rate":7.8,"count":5}
{"type":"film","id":253445,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Szczur+w+koronie-2005-253445/tv","text":"W TV"}]}
Szczur w koronie
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Historia walki z nałogiem trzydziestokilkuletniego Michała. Jacek Bławut towarzyszy mu z kamerą w jego ogołoconym ze wszelkich sprzętów mieszkaniu, w chwilach upadku, w szpitalu, ale przede wszystkim pokazuje próby bohatera wyjścia z nałogu i w konsekwencji zawrócenia z drogi do śmierci. Michał uczestniczy w spotkaniach AA, ma jeszczeHistoria walki z nałogiem trzydziestokilkuletniego Michała. Jacek Bławut towarzyszy mu z kamerą w jego ogołoconym ze wszelkich sprzętów mieszkaniu, w chwilach upadku, w szpitalu, ale przede wszystkim pokazuje próby bohatera wyjścia z nałogu i w konsekwencji zawrócenia z drogi do śmierci. Michał uczestniczy w spotkaniach AA, ma jeszcze kilku przyjaciół z dawnych czasów. Czy uda się znaleźć dość siły by powstrzymać się od picia i uwolnić się od tytułowego "Szczura w koronie", delirycznej wizji Michała?

Szczur w koronie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.