PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7273}

Szczury Paryża

Les Gaspards
6,8 203
oceny
6,8 10 1 203
Szczury Paryża
powrót do forum filmu Szczury Paryża

Sympatyczna, prosta francuska komedyjka. Oglądałem ją będąc dzieckiem. Wtedy mnie bardzo śmieszyła. Były to dobre lata dla francuskich komedii.

ocenił(a) film na 8
krdor

wierz mi , już by Cię nie śmieszyła.też go oglądałam w dzieciństwie, a ostatnio jakieś 5 lat temu i zupełnie inaczej go odebrałam.film w dalszym ciągu mi się podoba , ale już z innej perspektywy.

ocenił(a) film na 7
kwachowa

a gdzie go oglądałaś?

ocenił(a) film na 8
krdor

nie pamiętam kanału , niestety.

krdor

Wiele jest takich filmów szczególnie francuskich w latach 70-80 puszczano najwięcej komedi i kryminałów.
Jednak faktycznie niektóre filmy po latach zupełnie obieram inaczej wiadomo człowiek był młodszy i mniej było możliwości do obejrzenia.
Gangsterski Walc,Wspaniały,Tajemniczy blondyn,Fantomas,Diabli mnie biorą,Cenny depozyt,Zabawka,Dubler,
Pocałunki z Hongkongu,Mózg,Szczury Paryża,Różowa pantera i wiele innych;)Niektóre śmieszą mnie do dzisiaj też ale na przykład Fantomas i Tajemniczy blondyn już mnie to nie bierze jak kiedyś;)

entregado66

Hm no właśnie zapomniałem Szczurów nie pamiętam;)pamiętam tytuł ale fabuły w ogóle.

ocenił(a) film na 7
krdor

Obejrzałem po latach. Inaczej się patrzy teraz na takie filmy, ale rozczarowania wielkiego nie było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones