PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541045}

Szefowie wrogowie

Horrible Bosses
6,5 129 855
ocen
6,5 10 1 129855
5,6 16
ocen krytyków
Szefowie wrogowie
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie

10/10

ocenił(a) film na 10

Ekstra kto napisał mało zabawny to dlatego , że sam jest mało inteligentyny i nie zrozumił filmu , przeważnie myslę sobie , że tak głupie i nudne wypowiedzi są od dzieci które powinny oglądać Kota w Butach itd ...a nie filmy dla dorosłych.... Polecam ten film są mega teksty i Jennifer Aniston jakiej jeszcze nie znaliście :)

ocenił(a) film na 8
crazykate27

Mnie najbardziej rozwalił "Facet od mokrej roboty". Dawno się tak nie uśmiałam, film ekstra.

ocenił(a) film na 10
galadria44

No mistrzostwo , haha też sie uśmiałam :)

crazykate27

dla mnie tylko 7/10 bo był chwilami nudny, albo przewidywalny... ale za to teksty były genialne ! No i pół filmu myślałam czy to na pewno Aniston. Warto obejrzeć chociaż raz :)

crazykate27

Zgadzam się z Tobą. Film rewelacyjny. Można się uśmiać. Pierwszy raz widziałam taki film, w którym głównym motywem jest zabicie swoich szefów. Na pewno do niego wrócę.
A Aniston naprawdę rewelka. Dawno nie widziałam jej w tak... dzikiej roli :)

crazykate27

...i madafaka dżons który garował za................[spoiler].............ACTA......hehehe.....FOX daje radę

ocenił(a) film na 10
madirrfakir

Haha Tekst tylko dla dorosłych CENZURA :)

crazykate27

Film po prostu wymiata i rozwala- na zmianę. Aniston jakiej nie znaliśmy...?! To mało powiedziane! Nie spodziewałam się po niej czegoś takiego, ale bardzo się cieszę, że to ona zagrała PPS (kto oglądał uważnie, wie co ten skrót oznacza:))

crazykate27

hahaha wybacz ale jak możesz pisać że film jest inteligentny? nie dostrzegam nawet nutki inteligencji; patrząc na produkcje którym dałaś 10 dochodzę do wniosku ,że nie wiesz co to jest "kino inteligentne" ten film zasłużył na max 6 mimo mojego uwielbienia dla Charliego Day za U Nas w Filadelfii i Jamie'go Foxx'a; jeżeli mowa o komediach kryminalnych zdecydowanie lepsze jest Żądło z 1973, Pulp Fiction z 1994, Porachunki z 1998, Przekręt z 2000- to są inteligentne produkcje jeżeli chodzi oczywiście o gatunek o którym mowa wyżej kto ich nie zna nie powinien nawet pomyśleć żeby ten film ocenić na 10 czy nawet 9 ba 8 to moim zdaniem przesada; pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
benolinho

co racja to racja. dycha za ten film to gruba przesada

ocenił(a) film na 10
benolinho

Każdy może mieć swoje zdanie Ja uważam .że jest fajnie zrobiony przecież nie będę się z Tobą kłóciła ..Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones