PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541045}

Szefowie wrogowie

Horrible Bosses
6,5 129 856
ocen
6,5 10 1 129856
5,6 16
ocen krytyków
Szefowie wrogowie
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie

Do "Szefów wrogów" podchodziłem z najwyższą nieufnością. Film wprawdzie polecony, ale osoba Jennifer Aniston w obsadzie zbyt dobrze nie wróży. W końcu jednak dałem się przekonać, skuszony udziałem Kevina Spaceya i Donalda Sutherlanda. Ten drugi występuje tu przez około minutę, na szczęscie Spacey ma więcej do grania. Sam film też wcale nie jest taki zły, jak się spodziewałem, głównie zresztą ze względu na obsadę: oprócz wymienionych są tu także Jamie Foxx i Colin Farrell. Za Colinem wprawdzie nigdy specjalnie nie przepadałem, ale akurat w tym przypadku jego udział jest dodatkową atrakcją. Sceny z nim należą do najzabawniejszych w filmie, chyba więc warto było zaangażować. Ogólnie muszę stwierdzić, że film Setha Gordona w przynajmniej paru momentach jest autentycznie zabawny. Zdażają się też gagi nietrafione, a wiele elementów fabuły jest aż za mocno naciąganych, zważywszy jednak, że w rachubę wchodziła również absolutna porażka, seans okazał się być w ogólnym rozrachunku całkiem przyjemny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones