PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541045}

Szefowie wrogowie

Horrible Bosses
6,5 129 867
ocen
6,5 10 1 129867
5,6 16
ocen krytyków
Szefowie wrogowie
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie

Też bym chciał mieć taki "problem"

ocenił(a) film na 6

Nom, tez bym chciała mieć szefa typu tylni rowek - łatwiej takim manipulować, okradać, prosić o podwyżkę, lenić się i w dodatku zaspokoi seksualnie. Haj lajf ;3

miserylovescompany

widzę że marzy się wam - to niech wam sie spełni to inaczej będziecie mówić. A jeśli szefowa (szef) wcale wam się nie podoba a ona na was leci? albo macie fajną dziewczyne a tu szefowa sie przystawia i boicie się że stracicie pracę? Uważajcie o czym marzycie bo się spełni.

ocenił(a) film na 7
boromeusz

Daj spokój, oni tylko żartują...

Annodomini

nie mam pewności czy tak do końca żartują- myślę że widzą tylko wesołe strony takiej sytuacji (bo któż by nie chciał aby atrakcyjna kobieta chciała wykorzystać faceta). Ale to pewnie jeszcze dzieciaki - albo myślą jak dzieciaki :-)

ocenił(a) film na 6
boromeusz

Nie jak dzieci, tylko dorośli. Dzieci o seksie nie myślą ani nie myślą realistycznie ani sprytnie ;]. Co ty, życia nie znasz? :D "Uważajcie o czym marzycie bo się spełni." Uooo, już się boję i widzę jak szefowa na mnie leci ;].

miserylovescompany

Przepraszam że pomyślałem że jesteś dzieckiem - z twoich wypowiedzi jednoznacznie wynika ze jest inaczej bo marzy sie tobie nie tylko seks ale też manipulacja, kradzież i lenistwo w pracy. Głębokie pokłony przed twoimi planami zawodowymi :-) Ale film się chociaż podobał tobie? :-)

ocenił(a) film na 6
boromeusz

O, tak! Przejrzałeś mnie, znawco! =] A propos filmu. Nie dyskutuję z każdym kto ma nie publiczny profil! To raczej ty się boisz, że ktoś cię przejrzy, że będzie oceniał cię po tym jaki film oglądasz. To ty masz jakąś fobię, tchórzu ;].

miserylovescompany

Cóż - widzę że o filmie nie pogadamy bo wolisz obrażać. Baw się dobrze ale sam.

ocenił(a) film na 6
boromeusz

Mission ended: TROLL DESTROYED.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones