PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673615}

Szepty pustyni

Die Wüstenärztin
6,1 400
ocen
6,1 10 1 400

Szepty pustyni
powrót do forum filmu Szepty pustyni

Główna bohaterka wraca do swojego byłego i opuszcza pustynie. Swoją drogą denerwowało mnie jej niezdecydowanie. Po pierwszym odcinku, który był wspaniały, zdecydowałam się obejrzeć drugą część, która jednak okazała się klapą. Mogłoby się skończyć na pierwszej części.

ocenił(a) film na 8
Orkadrahi

No właśnie widzę, że też oglądałaś ja nie mogłam się doczekać i obejrzałam w oryginale. Mniejsza z tym, że prawie nic nie zrozumiałam wystarczyło mi to co zobaczyłam. Dobra rozumiem, że jej partner starał się ją odzyskać ale w pierwszej części wyraźnie podkreślała, że ma dość takiego życia i co zrobiła?
Pierwszy odcinek był świetny zafascynował mnie klimat Dubaju, cała historia chociaż strasznie szybko to wszystko szło, chociaż w oryginale to film a nie serial widać było, że ona czuła coś do Halida ale chyba nie nigdy nie zrozumiem jej zachowania. Oglądając pierwszą część byłam święcie przekonana, że wybierze brata Raisy dla mnie końcówka to totalne rozczarowanie. Zresztą w poprzednim temacie moja wypowiedź chyba to zdradziła. Czekam na tłumaczenie z lektorem ale to i tak nie będzie to co pierwsza część. Ciekawi mnie co Halid powiedział na końcu.

Cherry21

A możecie napisać gdzie oglądałyście 2 odcinek? Szukam i nie mogę znaleźć :(

ocenił(a) film na 8
m_pedras

Tylko na yt w oryginalnej wersji niestety albo musisz czekać do piątku :) Jeśli chcesz mogę podać link w pw.

Cherry21

Bardzo proszę o linka:) na m_pedras@op.pl

ocenił(a) film na 8
m_pedras

Poszło :)

ocenił(a) film na 8
m_pedras

I jak końcówka?

ocenił(a) film na 8
Orkadrahi

Zauważyłam jeszcze jedną rzecz jeśli chodzi o koniec pierwszego odc już wiem co oznaczała ta samotna przejażdżka pod koniec serialu. Puścili to jako końcówkę 1 odc tymczasem to był koniec filmu po tym jak Sina go opuściła.

Cherry21

Widzę, że masz takie same odczucia jak ja. :) A sądziłam, że skończy się dobrze.

ocenił(a) film na 8
Orkadrahi

Kiedy przeczytałam, że w drugim odc partner Siny przyjedzie walczyć o ich związek chciało mi się śmiać. Bo gdyby ktoś mi powiedział, że ona nie wybierze Halida to bym w to nie uwierzyła. Najwyraźniej widać, że można schrzanić zakończenie. Może gdyby ten jej facet nie zobaczył jej wtedy w pokoju hotelowym z Halidem nie pojechałby za nią na pustynię?
Cóż wolę myśleć, że drugiej części po prostu nie było swoją drogą widzę, że myślałyśmy o podobnym zakończeniu ale tak chyba większość osób oglądających by miała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones