PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=152064}

Szkarłatny kwiat

The Scarlet Pimpernel
7,1 150
ocen
7,1 10 1 150
Szkarłatny kwiat
powrót do forum filmu Szkarłatny kwiat

Widziałam kilka wersji "Szkarłatnego Kwiatu". Ta jest doskonała. Nie jest całkowicie wierna literackiemu pierwowzorowi, ale przecież tu nie o to chodzi. Zachyciła mnie fabuła, prosta, z gatunku "płaszcza i szpady", ale jak wykonana. Jest wiele wątków nieprzewidywalnych i trzymających w napięciu. Piękna Jane Seymour i przystojny Anthony Andrews dopełniają całości. Film godny polecenia. Intrygi, brawurowe akcje, niebezpieczne ucieczki i pościgi oraz miłość w burzliwych czasach Wielkiej Rewolucji Francuskiej.

Marguerite

Chciałbym jeszcze raz zobaczyć ten film,mam pozytywne wspomnienia sprzed lat oglądając go na wczesnym PolSacie.
Atrakcyjna Jane Seymour i zabawny Anthony Andrews.
Miejmy nadzieję,że nie będziemy musieli czekać kolejnych 18-tu czy 19-tu lat na ponowną emisję tego filmu.

ocenił(a) film na 9
debesciak1978

Witaj! Czy masz może ten film? Albo czy wiesz, gdzie można go zdobyć? Byłabym wdzięczna za kopie na DVD lub kasetę wideo - z kasety przegrałabym film na płytę DVD. Byłabym wdzięczna za informację. Pozdrawiam.

IrenaSz

Raczej wersji z polskim lektorem się nie uświadczy.
W wersji oryginalnej jest na pewnym gryzoniu.

ocenił(a) film na 9
debesciak1978

Tyle tych gryzoni. Nie wiesz, na którym ???

IrenaSz

Wpisz w wyszukiwarce:
Szkarłatny kwiat 1982 i już wyskoczą Ci właściwe wyniki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones