Repertuar filmu w Zakopanem i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka

Dwoje uczniów niezwykłej szkoły musi współpracować z magicznymi zwierzętami aby rozwikłać tajemnicę dziwnych dziur, które pojawiły się na terenie szkoły.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Zakopanem lub
Szkoła magicznych zwierząt. Tajemnica szkolnego podwórka
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-02-20T15:44:24 https://fwcdn.pl/webv/82/29/68229/68229.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/250/10022350/Szkola_magicznych_zwierzat__Tajemnica_szkolnego_podworka___ZWIASTUN___w_kinach_od_5_kwietnia.vp9.1080p.webm

W szkole magicznych zwierząt nigdy nie jest nudno! Klasa Idy wita nowe zwierzęta: niesfornego pingwina i pomocnego, ale nieśmiałego kameleona. Z okazji zbliżającej się 250. rocznicy założenia szkoły uczniowie chcą przygotować spektakl opowiadający o jej początkach. Niestety, nie wszystko idzie im kolorowo. Dyrektor szkoły ma własny pomysł na historię przedstawienia, a wybór głównej aktorki budzi dużo emocji. Czy musical zakończy się sukcesem? Jakby tego było mało, ktoś co noc rozkopuje szkolne podwórko, co może doprowadzić do zamknięcia szkoły. Katastrofa wisi na włosku… Magiczne zwierzęta pomogą rozwiązać tę zagadkę!

premiera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones