PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440322}

Szkoła zgorszenia

Assassination of a High School President
5,7 7 158
ocen
5,7 10 1 7158
5,3 3
oceny krytyków
Szkoła zgorszenia
powrót do forum filmu Szkoła zgorszenia

może rzeczywiście jak na komedię to mało smieszny ale moim zdaniem całkiem dobry film

ocenił(a) film na 8
japrywatnie

też tak uważam

ocenił(a) film na 6
japrywatnie

Bo kto w ogóle sklasyfikował ten film jako komedie??? Film dość niebanalny i całkiem niezły jak na takie szkolne opowiastki. Nie podobała mi się zbyt udziwniona rola Bruce Willisa jako dyrektora szkoły, ale pewnie nie zgodziłby się zagrać tu postaci bardziej szablonowej, bo odniosłem wrażenie że robiąc z siebie głupka nieźle się bawił. Tłumaczenie tytułu to NIEPOROZUMIENIE nie mające nic wspólnego z treścią i podsuwające mylne o niej wyobrażenie - pewnie stąd tylu rozczarowanych. Ode mnie 6/10

kufel99

nie nie nie. i jeszcze raz nie.
film jest beznadziejny.

ocenił(a) film na 9
replace_

film genialny.

ocenił(a) film na 4
anka.

zagadki kryminalne dextera to nie sa a komedia z niego taka jak z Pana TADEUSZA
oceniając jako komedie 2/10
jako zagadki kryminalne 6/10

użytkownik usunięty
anka.

Zgadzam sie, ze prawidlowe tlumaczenie tytulu przysluzyloby sie temu filmowi sugerujac wprost jego konwencje (znakomita parodie czarnego kryminalu).

ocenił(a) film na 9
kufel99

To zdecydowanie nie komedia, powiem szczerze, że nie wiem nawet do czego to zaliczyć. Nie mniej flm ma w sobie coś ciekawego, taki spokój i przynajmniej pozór ambicji.

ocenił(a) film na 7
japrywatnie

ja tez uwazam ze ocena jest troche za niska ale moze jeszcze podskoczy... po prostu ktos dal taga ze komedia i ludzie sie spodziewali czegos innego... a film nie jest taki zly... calkiem fajny jest chociaz ta stylizacja licealnego problemu na afere watergate miejscami jest nieprzekonujaca... natomiast moim zdaniem duzo lepszym i podobnym filmem jest brick... w bricku tworcy jasno zalozyli ze robia powazny kryminal w liceum i wyszlo im to duzo lepiej niz zabawa konwencjami autorow tego filmu...

japrywatnie

Mało śmieszny ale bardzo fajnie mi się go oglądało. Zaliczyli do komedii, zapewne przez te próby zabawy konwencją, które skąd inąd nieźle wyszły.

ocenił(a) film na 6
dawo160496

Fajny, dobry film. Też bym go nie dała do komedii, może po prostu film obyczajowy?

ocenił(a) film na 7
japrywatnie

zgadzam sie. komedia to nie byla, jednak film bardzo przyadl m do gustu. spokojnie zasluguje na ocene 7. fajna rola willisa i bardzo mile dla oka sceny z piekna francesa. ja osobiscie poleca. bardzo mile zaskoczenie jezeli chodzi o filmy o licealistach.

ocenił(a) film na 9
RHomek

Bardzo mi się podobał. Na początku myślałem, że jest naprawdę słaby ale po pewnym czasie się rozkręcił i naprawdę bardzo mile mnie zaskoczył. Moim zdaniem 8-9/10 jak nic ;)

ocenił(a) film na 5
Doomsayer

Jako odcinek jakiegoś serialu to byłby ok. Ale jako film niby ciekawi a jakis taki bezbarwny 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones