Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:49

Zobacz Sztuka zbrodni zwiastun

Film

The Postcard Killings

2020 1 godz. 44 min.
5,6 871
ocen
5,6 10 1 871
275
chce zobaczyć
{"id":"808937","linkUrl":"/film/Sztuka+zbrodni-2020-808937","alt":"Sztuka zbrodni","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/89/37/808937/7920644.2.jpg"}
Nowojorski detektyw z pomocą skandynawskiego dziennikarza prowadzi śledztwo w sprawie śmierci swojej córki, która została zamordowana podczas miesiąca miodowego.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Sztuka zbrodni
Sztuka zbrodni (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 1:49
Sztuka zbrodni
Sztuka zbrodni (2020) Zwiastun nr 1 1:51
Sztuka zbrodni | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Film Życie nowojorskiego detektywa Jacoba Kanona ([person=55808]Jeffrey Dean Morgan[/person]) zmienia się na zawsze w dniu, w którym dowiaduje się że jego córka została zamordowana podczas miesiąca miodowego w Londynie. Niedługo później szwedzka krytyk sztuki Dessie Leonard ([person=1275622]Cush Jumbo[/person]) zaczyna otrzymywać tajemnicze pocztówki od nieznajomego. Okazuję się, iż w całej Europie młode pary są bezlitośnie mordowane, a pocztówki są jedynymi wskazówkami w tej sprawie. Są one wysyłane do z pozoru przypadkowych dziennikarzy przez mordercę, który posługuje się nimi aby zapowiedzieć kolejną krwawą zbrodnię. 

Życie nowojorskiego detektywa Jacoba Kanona (Jeffrey Dean Morgan) zmienia się na zawsze w dniu, w którym dowiaduje się że jego córka została zamordowana podczas miesiąca miodowego w Londynie. Niedługo później szwedzka krytyk sztuki Dessie Leonard (Cush Jumbo) zaczyna otrzymywać tajemnicze pocztówki od nieznajomego. Okazuję się, iż w całejŻycie nowojorskiego detektywa Jacoba Kanona (Jeffrey Dean Morgan) zmienia się na zawsze w dniu, w którym dowiaduje się że jego córka została zamordowana podczas miesiąca miodowego w Londynie. Niedługo później szwedzka krytyk sztuki Dessie Leonard (Cush Jumbo) zaczyna otrzymywać tajemnicze pocztówki od nieznajomego. Okazuję się, iż w całej Europie młode pary są bezlitośnie mordowane, a pocztówki są jedynymi wskazówkami w tej sprawie. Są one wysyłane do z pozoru przypadkowych dziennikarzy przez mordercę, który posługuje się nimi aby zapowiedzieć kolejną krwawą zbrodnię. 

na podstawie
studio
K. JAM Media (współudział)
tytuł oryg.
The Postcard Killings
inne tytuły
Sztuka zbrodni Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Sztokholmie (Szwecja), Londynie (Anglia, Wielka Brytania) i Norwegii.
Zdjęcia do filmu kręcono od 15 marca 2019 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo nierówny film... Miała być ocena 9, jest tylko 4

  Prochowski3 ocenił(a) film na 4

  Tak mniej więcej do połowy idzie dobrze, nawet bardzo dobrze, jest nawet znakomity moment ogromnego zaskoczenia... Ale potem? Coraz gorzej, Zwolnione tempo akcji, przeciąganie na siłę prostej treści, na koniec prawdziwa perełka braku logiki i sensu (UWAGA troszkę ... więcej

 • Niedorzeczna słabizna 3/10

  aniazak_filmweb ocenił(a) film na 3

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  2
  • przekombinowany

   livman

   film, nie do uwierzenia cos jak skandynawskie kryminaly

   1
   • Film już od 2 dni można obejrzeć

    tix666

    a na Filmwebie ciągle brak daty premiery. Dno.

   • Dobry wciąga ale naiwny.

    electromarek ocenił(a) film na 7

    Zapowiadał się dość ciemno i tajemniczo ale w miarę rozwoju sytuacji wszystko jaśniało i sprawiało wrażenie dziwnej lekkości... Ogólnie warto obejrzeć ale bez rewelacji.