Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:49
Film

The Postcard Killings

2020 1 godz. 44 min.
5,6 960
ocen
5,6 10 960
308
chce zobaczyć
{"id":"808937","linkUrl":"/film/Sztuka+zbrodni-2020-808937","alt":"Sztuka zbrodni","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/89/37/808937/7920644.2.jpg"}
Nowojorski detektyw z pomocą skandynawskiego dziennikarza prowadzi śledztwo w sprawie śmierci swojej córki, która została zamordowana podczas miesiąca miodowego.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Sztuka zbrodni
Sztuka zbrodni (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 1:49
Sztuka zbrodni
Sztuka zbrodni (2020) Zwiastun nr 1 1:51
Sztuka zbrodni | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Film Życie nowojorskiego detektywa Jacoba Kanona ([person=55808]Jeffrey Dean Morgan[/person]) zmienia się na zawsze w dniu, w którym dowiaduje się że jego córka została zamordowana podczas miesiąca miodowego w Londynie. Niedługo później szwedzka krytyk sztuki Dessie Leonard ([person=1275622]Cush Jumbo[/person]) zaczyna otrzymywać tajemnicze pocztówki od nieznajomego. Okazuję się, iż w całej Europie młode pary są bezlitośnie mordowane, a pocztówki są jedynymi wskazówkami w tej sprawie. Są one wysyłane do z pozoru przypadkowych dziennikarzy przez mordercę, który posługuje się nimi aby zapowiedzieć kolejną krwawą zbrodnię. 

Życie nowojorskiego detektywa Jacoba Kanona (Jeffrey Dean Morgan) zmienia się na zawsze w dniu, w którym dowiaduje się że jego córka została zamordowana podczas miesiąca miodowego w Londynie. Niedługo później szwedzka krytyk sztuki Dessie Leonard (Cush Jumbo) zaczyna otrzymywać tajemnicze pocztówki od nieznajomego. Okazuję się, iż w całejŻycie nowojorskiego detektywa Jacoba Kanona (Jeffrey Dean Morgan) zmienia się na zawsze w dniu, w którym dowiaduje się że jego córka została zamordowana podczas miesiąca miodowego w Londynie. Niedługo później szwedzka krytyk sztuki Dessie Leonard (Cush Jumbo) zaczyna otrzymywać tajemnicze pocztówki od nieznajomego. Okazuję się, iż w całej Europie młode pary są bezlitośnie mordowane, a pocztówki są jedynymi wskazówkami w tej sprawie. Są one wysyłane do z pozoru przypadkowych dziennikarzy przez mordercę, który posługuje się nimi aby zapowiedzieć kolejną krwawą zbrodnię. 

na podstawie
studio
K. JAM Media (współudział)
data produkcji
2020
tytuł oryg.
The Postcard Killings
inne tytuły
Sztuka zbrodni Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Sztokholmie (Szwecja), Londynie (Anglia, Wielka Brytania) i Norwegii.
Zdjęcia do filmu kręcono od 15 marca 2019 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Bardzo nierówny film... Miała być ocena 9, jest tylko 4

  Prochowski3 ocenił(a) film na 4

  Tak mniej więcej do połowy idzie dobrze, nawet bardzo dobrze, jest nawet znakomity moment ogromnego zaskoczenia... Ale potem? Coraz gorzej, Zwolnione tempo akcji, przeciąganie na siłę prostej treści, na koniec prawdziwa perełka braku logiki i sensu (UWAGA troszkę ... więcej

 • przekombinowany

  livman

  film, nie do uwierzenia cos jak skandynawskie kryminaly

  2
  • Niedorzeczna słabizna 3/10

   aniazak_filmweb ocenił(a) film na 3

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

   2
   • Nie jest to milczenie owiec

    Kokainowy_Joe ocenił(a) film na 7

    ale można raz obejrzeć.

    1
    • Film już od 2 dni można obejrzeć

     tix666

     a na Filmwebie ciągle brak daty premiery. Dno.